FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
20-02-17 21:52  Odp: [R/G] Panzertriebwagen 16 – GPM+DeltaTe – 1:45
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Endrju – przyznaję, że ta scenka to czysta abstrakcja. Wykorzystałem figurki z obsługi Tygrysa i ustawiłem "na pałę", żeby w miarę pasowały do kontekstu.
Jeśli chodzi o tę maszynę to generalnie niewiele jest jest fotek czy filmów z okresu wojny. A jako, że nie służyłem w wojskach pancernych – to niewiele wiem o logistyce tych oddziałów.

Miej też na uwadze, ze ciężko zaliczyć mnie do "purystów" modelarskich.

Gdybyś jednak gdzieś trafił na jakieś fotki czy materiały, to rad rzucę na nie okiem :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
21-02-17 07:39  Odp: [R/G] Panzertriebwagen 16 – GPM+DeltaTe – 1:45
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Marcin - jeśli trafię na zdjęcia wojenne tej maszyny to oczywiście, że Ci podrzucę. Muszę się przyznać, że ja to chyba się za bardzo skupiam na szczegółach i to tych mało istotnych, ale wynika to z chęci niesienia pomocy innym a nie wymądrzania się. Mam nadzieję, że nikt tego nie odebrał inaczej. Mam jeszcze pytanie do Ciebie dotyczące tego pojazdu. Z tego co wiem to pojazd ten był wykorzystywany przez jakiś czas po wojnie w LWP. Czy dysponujesz może jakimś zdjęciem z tych czasów z polskim znakami rozpoznawczymi?

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
21-02-17 07:50  Odp: [R/G] Panzertriebwagen 16 – GPM+DeltaTe – 1:45
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Z tamtego okresu, to tylko widziałem ten pojazd w filmie "Jarzębina czerwona" – niestety w 2 scenach i to częściowo przysłonięty. Ale tam nie miał polskiego oznaczenia.

Nawet nie wiesz jak byłem uradowany kiedy znalazłem dwa (słownie DWA) zdjęcia lokomotywy WR 550, z czego jedno od dołu, kiedy niemiaszki pakują ją na jakąś platformę. To dało mi możliwość do odwzorowania podwozia lepiej niż to przewiduje wycinanka GPM-u.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024