FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 13Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
14-08-16 16:29  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Kolejna odsłona budowy wagonu, tu jak przypuszczałem tempo budowy nie jest zbyt powalające, ale coś tam zawsze przy nim dziubne. Ostoja skończona więc wziołem się za kolejny etap tym razem poszły wózki.

 
20-12-17 21:41  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Minęło sporo czasu od ostatniej aktualizacji, ale ostatnio wziąłem się znów za wagon, prace oczywiście idą pomalutku, bo na macie kilka rozgrzebanych modeli przy których sobie tam dłubie. W wagonie walczę dalej z wózkami a dokładniej z pierwszym wózkiem.

 
23-12-17 21:17  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Mała aktualizacja, wózek został pomalowany na czarno, teraz czeka na koła oraz resztę osprzętu.

 
24-12-17 01:30  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ślicznie to wygląda. Pisz proszę, jeśli napotkasz jakieś braki (oby nie było), bo napalam się na ten wagon. Dla mnie, przecierasz szlaki.

--


 
01-01-18 22:16  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Prace pomalutku posuwają się do przodu, wózek został lekko przybrudzony, no i czeka w dalszym ciągu na koła ;) Tym czasem prace idą także przy uzupełnianiu ostoji powstała skrzynia akumulatorowa która obecnie schnie oraz zderzaki które zostały pomalowane podkładem.

 
10-01-18 22:14  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam, żeby troszkę odpocząć od drobnicy, postanowiłem sobie pomalutku zacząć robić wnętrze, na pierwszy ogień poszedł przedział z kibelkiem ;) Imitacje drewna na ścianka zrobiłem z tapety samoprzylepnej.

 
14-01-18 20:55  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Żeby nie było że weekend zmarnowany ;) Prace tym razem przy przedziale oraz wyposażeniu kibelka, o ile ubikacja poszła szybko to przy przedziale a w zasadzie połowie przedziału troszkę mi zajęło, a jak by nie licząc przedziałów jest 10.

 
14-01-18 22:04  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Super! Jak w prawdziwym wagonie.

Pozdrawiam.

--
Relacja: ARIZONA
Relacja z galerią: NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
15-01-18 09:35  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Żeby było jak w prawdziwym to kibel powinien być zalany a umywalka zapchana papierem no i syf na podłodze :) A tak poważnie to świetna robota. Pomysł z wykorzystaniem drewnopodobnej okleiny też mi się podoba.

--
Pozdrawiam!

 
15-01-18 09:46  Odp: [R] Wagon osobowy 111A 1:25 ANGRAF
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Nie mogę, nawet masz numerki nad siedzeniami!!!! Masakra... A co z kibla będzie widoczne po zmontowaniu kadłuba, tam są przecież szyby zamalowane, uchylisz okno, czy drzwi?

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 13Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024