FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-03-16 19:58  [G] Mustang MPmodel 1:33
archangel 



Na Forum:
Galerie - 4
 

Witam.
Chciałbym przedstawić niedawno ukończony model Mustanga, w tym malowaniu na forum gotowego nie ma ( kolega Paulos lepił i nie dolepił niestety a czekałem na finisz). Co do opracowania to większych błędów nie ma, oprócz felernego statecznika poziomego, pasowanie też bez zarzutów, czego dowodem jest to, że wyszło mi coś przypominające samolot. Największym mankamentem, według mnie, jest skąpa instrukcja i znikoma ilość rysunków, czego efektem są źle wklejone golenie podwozia ( chociaż to też moja wina, wystarczyło rzucić okiem na jakięś zdjęcie w internetach). Dosyć kadzenia, pora na galerię i najprzyjemniejszą dla mnie część, wybieranie kolejnej ofiary do pocięcia.



--

Post zmieniony (27-03-16 20:08)

 
27-03-16 21:04  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Bardzo fajna prezentacja!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
27-03-16 21:57  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Fajnie ci wyszedł. Nie byłem świadom tego wydania. Chyba je sobie sprawię, bo malowanie jest naprawdę przednie.

--
Ukończone: Bristol Beaufighter TF Mk.X, Hawker Tempest Mk. V, CR.714 C1 Cyclone, F4F Wildcat, Hawker Hurricane Mk I, DH-82A Tiger Moth, Curtiss Tomahawk Mk. IIB, P-38H Lightning, P-47 D-11 Thunderbolt, A-10 Thunderbolt II, Su-47 Berkut, PW-5 Smyk, Bachem Ba 349 Natter, M5A1 Stuart VI, U-boot Seehund

 
28-03-16 01:39  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Elegancko sklejony.

Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że autor opracowania coś namieszał w sekcji silnikowej, ten "dziubek" jest jakiś dziwny, czy tylko mi się tak wydaje?

 
28-03-16 08:52  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluje wykonania modelu. Podoba mi się i to bardzo.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
28-03-16 09:11  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Bardzo ładny. Mam sklejonego w wersji z WAKu. Szkoda, że nie ulepiłeś własnego kołpaka, ten wycinankowy trochę mustanga spaskudził niestety. Ale ogólne wykonanie super. Zdecydowanie lepsze od mojego;)

 
28-03-16 19:56  Odp: [G] Mustang MPmodel 1:33
archangel 



Na Forum:
Galerie - 4
 

Jak patrzę na niego z profilu to faktycznie sekcja przednia jest specyficzna, Kalafior - wiem o twoim Mustangu, posiłkowałem się twoją relacją, wszak to identyczne opracowanie :-).

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024