FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
14-03-17 23:31  Odp: [R] ST44-935 1:25 - GPM
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam.
Trochę czasu minęło od ostatnich postów. Cały czas coś dłubie przy modelu, jednak dopiero teraz pogoda pozwoliła żebym wyniósł części na zewnątrz i porobił lepsze fotki przy naturalnym oświetleniu. Zostawiłem ostoję i zabrałem się za budę.
Pierwsze fotki zrobione jakiś czas temu jak zacząłem sklejać kabiny:



Oraz fotki przedstawiające stan obecny:


Spasowane wszystko bardzo dobrze, trochę gimnastyki było żeby poszycie ukształtować ale jestem zadowolony. Odrobinę szpachli tylko musiałem użyć przy szybach.

Kolejne zdjęcia to przedział elektryczny i przedział wentylacyjny, tutaj problemów żadnych nie było. Przerobiłem tylko wloty powietrza żeby żaluzje były w poszyciu a nie na.



Na koniec tego postu ogólna fotka całości:


Pozdrawiam

--

 
15-03-17 08:32  Odp: [R] ST44-935 1:25 - GPM
Shark   

Witam,
widzę że będzie oświetlenie. Czy przedział silnikowy też będzie oświetlony ?
Kibicuję w dalszej pracy.

 
15-03-17 13:30  Odp: [R] ST44-935 1:25 - GPM
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Tak będzie przedział silnikowy też oświetlony.

 
21-06-20 22:19  Odp: [R] ST44-935 1:25 - GPM
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Witam, prace nad Gagarinem będą jeszcze kontynuowane czy już nie? Pytam, bo dosyć fajnie się to zapowiadało patrząc na to co zbudowałeś do tej pory. Pozdrawiam.

 
06-10-23 08:02  Odp: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM
lukasz86 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam serdecznie.
W końcu nadszedł ten moment zaprezentowania ukończonego modelu lokomotywy ST44 zwanej Gagarinem. Trochę lat upłynęło od rozpoczęcia, relacja się urwała bo miałem długą przerwę w klejeniu, później powracałem do sklejania ale też z mniejszymi przerwami. Po drodze pojawiło się kilka błędów które popełniłem, np za długo trzymałem maskol na szybach bocznych budy i nie dało się go już usunąć, musiałem szyby wycinać i wklejać na nowo. Dach robiłem dwa razy, ponieważ za pierwszym razem powychodziły krowie żebra. Nie byłem pewny czy uda mi się go skończyć ale też nie chcę zaczynać kolejnego modelu. No ale na szczęście udało się skończyć centralnie na konkurs w Przeciszowie gdzie można było go zobaczyć.
Poniżej galeria, nie wiem jak z miniaturkami bo zauważyłem że nie za każdym razem się wyświetlają ale zdjęcia powinny być ok.








I fotki z oświetleniem:



Zapraszam do oglądania i komentowania.
Pozdrawiam

--


Post zmieniony (06-03-24 23:18)

 
07-10-23 13:46  Odp: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Doskonale się prezentuje. Perfekcyjna robota. Świecące reflektory i oświetlone wnętrze to strzał w dziesiątkę.
Gratuluję i podziwiam.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
09-10-23 06:48  Odp: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Chyba podziwiałem ten model w Przeciszowie :)

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
09-10-23 11:09  Odp: [R/G] ST44-935 1:25 - GPM
żółtodziób 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
 

óóóó-łaaaaaa
aż słyszę dudnienie tego dizla 👍🏻świetna robota

--
pozdro
Wojtek
...może i lepię powoli, ale za to beznadziejnie....
Ja każdy model potrafię schrzanić, a jaka jest twoja super-moc ?
-------------------------------------------------------------------------------------
W lepieniu: Luxtorpeda , Cerkiew
Polepione : Kaplica M.B.Śnieżnej

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024