FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
08-02-16 17:53  [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
Set   

Witam kolegów.
Mam pytanie czy model kartonowy CH 47 Chinook został kiedykolwiek wydany i czy jest wogule dostępny na rynku w " normalnej " cenie
Pozdrawiam serdecznie

--

 
08-02-16 18:09  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

http://wsmk.konradus.com/f1m.php?model=hobby010

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
08-02-16 20:00  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Nawet kiedyś go skleiłem :) Wielkie bydle i w porównaniu do współczesnych modeli dość uproszczony . Śmigła mu ze starości oklapły ale jeszcze zbiera kurz na szafie xD

 
08-02-16 21:03  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
kari   

... z grubsza wygląda mniej więcej tak:
http://www.kartonmodellbau.com/pics/gebaut/hubschrauber/CH-47%20Hobby%20Kurt/CH%2047%20Chinook%2000002.JPG

 
08-02-16 22:18  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

na rynku modeli kartonowych nie ma cen normalnych . Są takie które akceptujemy lub nie . To tak jak z podrywaniem fajnej dziołchy , jak chcę się do niej zabrać to robię wszystko by się udało . Z kupnem modeli jest podobnie .....

 
09-02-16 11:50  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Czy został wydany i dlaczego tak drogo? :)

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
09-02-16 18:29  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Wydany został przez wydawnictwo Hobby Model nr 10 , skala 1/33 , format A4 .


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
tak to wygląda w skrócie .

Post zmieniony (09-02-16 18:31)

 
09-02-16 19:07  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Matti - coś dla przykładu cenowego
http://www.ebay.de/itm/Ausschneidebogen-Nr1-Dusenflugzeug-JAK-15-Modellbogen-Flugzeug-DDR-FDJ-1954-/331770341948?hash=item4d3f0daa3c:g:td8AAOSwv-NWU2NJ
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
taka cen za numer pierwszy niemieckich modeli kartonowych z początku lat 50- tych . Mały Modelarz jeszcze nie istniał . Cena wysoka , powiedzmy . Ja kupiłem taki egzemplarz za / oryginał / za ok 35 euro . Jest różnica cenowa , czyż nie . Zatem , cena za model to pojęcie względne , kto szuka ten znajdzie .....Pomyśl .....

fotki dla potwierdzenia moich słów pisanych .....ja wiem że można kupić model w dobrej cenie , są ku temu dowody . Wszystkie moje zabytki kupiłem w dobrej cenie , naprawdę dobrej ....

 
09-02-16 19:48  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
Set   

Witam serdecznie .
Na wstępie bardzo dziękuje za zainteresowanie tematem .
Jak również proszę o nie prowadzenie rozpraw nad znaczeniem normalnej ceny. Pisząc to miałem na myśli egzemplarz modelu który nie jest zabytkiem lub kolekcjonerskim białym krukiem . Nie zamierzam się rozwodzic nad tym czy 100 czy 200 zł za model to dużo czy mało . Moim zamysłem było tylko czy owy model został wydany i czy jest dostępny do zakupu ( tutaj może dopisze że mam na myśli współczesne szczegółowe opracowanie modelu max lata 2000 do dnia dzisiejszego )

 
09-02-16 20:29  Odp: [P] Czy model śmigłowca CH - 47 Chinook został kiedykolwiek wydany
andy 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23


 - 23

Jakie pytanie , taka odpowiedz , nieprawdaż .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024