FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
06-02-16 16:35  [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Witam brać modelarską. Po wielu zastanowieniach postanowiłem przedstawić Wam model którym wróciłem do życia modelarskiego i jest to moja pierwsza galeria. Powstał on po 25 letniej przerwie w klejeniu, to właśnie na nim uczyłem się ponownie klejenia, dlatego też ma między innymi nierówny retusz. Początkowo robiłem go przy użyciu farbek szkolnych córki, lecz te wyblakły po pewnym czasie. Przyszła wtedy kolej na Pactre. Do klejenia używałem Reda jako podstawowego kleju a posiłkowałem się cianoakrylem. Teraz parę słów na temat samej wycinanki. Należy ona do tych o których się mówi że się same kleją. Wszystko spasowane bardzo dobrze, jedyna uwaga to kanistry z których należało odciąć pasek zgodnie szerokości ok 3mm. Przy budowie wykorzystałem część elementów laserowych GPMu. Elementy szkieletu to porażka, natomiast elementy zawieszenia i bieżniki były bardzo pomocne. Koniec gadania czas na zdjęcia. Przepraszam za ich nie najlepszą jakość ale były robione telefonem. Miłego oglądania.



Post zmieniony (21-12-19 21:13)

 
06-02-16 18:24  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Gratuluję świetnie wykonanego modelu . Widać sporo włożonej pracy
w precyzyjnie wykonanych detalach . No i to co lubię - model sklejony w standardzie.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
06-02-16 18:37  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Oglądałem na żywo podczas konkursu w Cz.B i powiem jedno-klasa model. Jak Ty po tylu latach tak sklejasz to strach się bać co będzie następne.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
06-02-16 21:00  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Bardzo, bardzo fajnie zrobiony model. Kapitalnie się prezentuje, bardzo lubię standard. Bieżnik, rozumiem, szlifowany na bocznych powierzchniach opon ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
07-02-16 11:09  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Trudny model.Wyszedł dobrze po "krótkiej" przerwie.Czepnę się tylko liny,która nie wygląda dobrze.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
07-02-16 15:08  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,ładny ,koła świeżo pastowane,,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
07-02-16 21:08  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Witam. Dzięki za miłe słowa.
Andrzej
To dzięki tobie jest ta galeria.
Kilminster
Koła klejone z wielu krążków i szlifowane na wiertarce poziomej, a następnie naklejony bieżnik i tak jak piszesz oszlifowany na powierzchniach bocznych.
Beata
Co do liny zgadzam się z tobą całkowicie. Na moje usprawiedliwienie mogę powiedzieć tylko że linkę stalową fi 1,5 mm nie jest tak prosto uformować.

 
08-02-16 06:01  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładny. Gratulacje!

--
Pozdrawiam Darek

 
08-02-16 09:07  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Niech i ja się przyłączę do gratulacji, no i witaj po przerwie ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
08-02-16 10:49  Odp: [G] BTR 60 PB Bumażnoje Modelirowanie
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam. Bardzo fajny model. Mi w tym modelu brakuje tylko polskiego (milicyjnego albo policyjnego) malowania, ale zmiana malowania w standardzie była by raczej kłopotliwa.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024