FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
07-02-16 09:48  [R/G] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam,
Po długiej przerwie wziąłem na warsztat nowy model, czyli Kamieniec Podolski z GPM z zestawem laserków. Jak na razie skleiłem podstawę i biorę sie za inne zabudowania. Przepraszam za jakość zdjęc, następne będą lepsze.



Post zmieniony (28-07-16 18:59)

 
07-02-16 09:54  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

A czy Wołodyjowski, Ketling i Zagłoba są w laserkach? ;)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
07-02-16 14:13  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. To jeszcze zanim go Michał z ,,Pytlingiem" wysadzili ? A poważnie to kibicuję w budowie kolejnego do kolekcji, zamczyska.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-06-16 16:04  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam,
Dawno nic nie pokazywałem, ale to nie znaczy, że nic się nie działo. Doszło kilka murków i budynków.

 
27-06-16 16:19  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
FloggerB   

Pomysł aby w laserkach było "rycerzy trzech" jest genialny !
Kamieniec Podolski jest w dwu opracowaniach - może które$ się zdecyduje :))

 
21-07-16 20:31  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam po krótkiej przerwie w czasie której udało mi się skleić zamek Czorsztyn :-).
W Kamieńcu skleiłem kolejne kilka murów i wieżyczek. Najbardziej skomplikowane były mury z balustradami, na szczęscie były laserki. Niestety nie wszystko pasowało idealnie stąd pojawiły się w paru miejscach szpary. jak skończę model to zamaskuję je rezerwą koloru.

 
21-07-16 22:42  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Bardzo ładnie już zamczysko wygląda.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-07-16 18:49  Odp: [R/G] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam,
Dzisiaj ukończyłem sklejanie zamku. Model sklejało się ogólnie dobrze poza tym, że był to najbardziej skomplikowany zamek jaki do tej pory skleiłem oraz niewielkimi niedociągnięciami projektu. Nie polecam tego zamku początkującym modelarzom.



I na koniec fotka z cyklu modelarz i jego model :-).




Za około tydzień dodam galerię zamku Czorsztyn, który ukończyłem parę dni temu.

 
22-07-16 19:17  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Tomasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam
Najlepszego z okazji ukończenia modelu, jeśli niedociągnięcia to przy następnym zamku będzie już lepiej.

 
22-07-16 20:11  Odp: [R] Kamieniec Podolski, 1:300, GPM.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No to gratulacje. Na czwartym zdjęciu fajne ujęcie zamku.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024