FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
07-02-16 08:24  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Najwięcej na naszej "walce" zarabia Gazeta Krakowska. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
07-02-16 09:36  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

Panowie..., powiem Wam tylko tyle - "nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni".
Życzę Wam, abyście w całym swoim życiu byli tacy pryncypialni, jak w przypadku inicjatywy El Camandante, która była całkowicie spontaniczna i nie miała nic wspólnego z "kiełbasą wyborczą"- najwyżej z "krakowską".
Jak znam Lazarusa to tytuł "człowieka roku" jest ostatnią rzeczą, która spędzała by mu sen z powiek.


--

Post zmieniony (07-02-16 11:18)

 
07-02-16 12:54  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Pierwsza runda zakończona, wyniki wpiszę po skontaktowaniu się ze zwycięzcami i uzgodnieniem wyboru modelu. Niestety z powodów logistycznych potrwa to do poniedziałku.

Szczegóły drugiej rundy poniżej. Trzecia runda obejmie głosujących z pomocą Facebooka.

---------------------------------------------------------

Druga runda. Kolega darujący modele chciał pozostać anonimowy. Są to dwa modele zaprojektowane przez tego samego projektanta (zgadnijcie kogo):
- Orlik Mosquito FB VI
- Answer Ki-43 I Kai

Reguły:
- Model może otrzymać każdy kto głosował SMSem, bez znaczenia jest ilość wysłanych wiadomości.
- Osoby które otrzymają modele w pierwszej rundzie nie będą brane pod uwagę.
- Osoby chcące wziąć udział proszę o przesłanie nicka z forum na mój email lub FB.
- Zgłoszenia można przesyłać do 23:59:59, 8go lutego.

Zachęcam do udziału!

EDIT
Znowu opuściłem kluczową informację, przepraszam. Poprawka do punktu #1:

- Model może otrzymać każdy kto głosował SMSem do momentu pojawienia się tego wpisu. Bez znaczenia jest ilość wysłanych wiadomości.

Post zmieniony (07-02-16 12:57)

 
07-02-16 14:10  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
Darek D. (Dyzio) 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 1

...a ja bym objął tą zabawą (bo do diaska - to tylko zabawa!) wszystkich głosujących (z wyjątkiem mojej skromnej osoby ;)) i kupczył głosami ;).
Wstydzić się nie musisz, bo są już tacy, co wstydzą się za Ciebie, więc proponuję, abyś uwzględniał wszystkich glosujących, którzy się do Ciebie odezwą.
Czy do modeli będzie też kiełbasa?

--

"Spodziewaj się niespodziewanego..." KTOŚ ;-)))
_____________________________________________________________

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat


 
07-02-16 17:41  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dziękuję za sugestię, masz rację, nie ma co czekać do jutra. Myślę że osoba darująca modele nie będzie miała z tym problemu. Pozdrawiam!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
08-02-16 10:17  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Witajcie!!!
ślicznie Wam dziękuję za oddane głosy na moją osobę w Plebiscycie Gazety Krakowskiej. To wielka mobilizacja i Wasze szczere chęci odzwierciedlają to, jak ważna jest dla Was moja praca z dzieciakami i młodzieżą, w organizowaniu Konkursu Modeli Kartonowych w Przeciszowie.

Wiecie czego pragnę najbardziej?
Nie tytułu, nie statuetki, nie dyplomu....
Pragnę zobaczyć tłumy modelarzy we wrześniu w Przeciszowie. Pełne stoły nowo sklejonych modeli! Chwil spędzonych z kolegami! To mnie napędza i mobilizuje!
Jeszcze raz dziękuję za Wasze zaangażowanie w głosowaniu, dziękuję wszystkim i każdemu z osobna. Teraz pora na sklejanie;-) Walczymy o każdy nowy sklejony model!!!
Moderatorów proszę o odpięcie wątku lub przeniesienie go do Karton Cafe.


pozdrawiam
Łukasz

--

 
08-02-16 10:29  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Łukaszu, dla nas braci modelarskiej Jesteś Wielki!

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
08-02-16 10:34  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Dziękuję wszystkim za wkład: wsparcie, głosowanie i Wasze opinie. Wszyscy którzy zgłosili do mnie udział otrzymają nagrodę, nie będę ogłaszał nicków gdyż w tej chwili to raczej nie jest pozytywna sprawa. Jeżeli ktoś nagrodzony czuje taką potrzebę może sam się tutaj wpisać.

Dziękuję w szczególności kolegom ofiarującym modele i wspierającym inicjatywę, przepraszam administrację i Was za zaistniałą sytuację. Pozdrawiam i do zobaczenia.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024