FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-02-16 12:22  Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Drodzy forumowicze, na początku dziękuję Wam za ogromne i bezinteresowne wsparcie które Lazarus od Was otrzymał. Wraz z kilkoma kolegami chcielibyśmy nagrodzić Was choćby w małym stopniu za Wasze wsparcie. Poczynając od dzisiaj zaczynamy akcję nagradzania forumowiczów głosujących SMSem. Do grona nagradzających/wspierających można dołączyć w każdej chwili, nawet anonimowo.

Darczyńca zadecyduje w jaki sposób wybierze osobę, kryteria będą ogłoszone wraz z oferowanym modelem. Darczyńca może pozostać anonimowy, proszę o kontakt na priv w celu uzgodnienia szczegółów.

Strona plebiscytu gdzie można znaleźć informacje o głosowaniu:
http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyt/karta/lukasz-fuczek,32437,1516777,t,id,kid.html

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
05-02-16 12:22  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Jako że Wasze wsparcie trwało już dłuższy czas, rozpoczynam pierwszą rundę oferując trzy modele:
- Fly Model 31 SR-71 Blackbird (miękka okładka + folia)
- GPM 380 F-104G Starfighter Marine
- WAK 10/2007 Curtiss Tomahawk Mk.IIB

Moje reguły:
- Udział mogą wziąć wszyscy którzy wysłali SMSa przed 23:59:59, 6go lutego 2016.
- Proszę o kontat na priv, telefon lub Facebook przesyłając: Nick z forum, ilość wysłanych SMSów.
- W każdej chwili można dosłać poprawkę jeżeli ktoś już się ze mną kontaktował ale głosował ponownie.
- Zwycięzcy zostaną poproszeni na priv o przesłanie mi kodów zwrotnych SMS do weryfikacji.
- Zwycięzcy pierwszego i drugiego miejsca będą mogli wybrać który model chcą otrzymać.
- Ogłoszenie wyników po dotrzymaniu wszystkich warunków, na forum.
- Nie trzymam adresów email więc ogłoszenie wyników będzie zawierało nicka z forum.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
05-02-16 16:56  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

To już nie jest Człowiek Roku - to zwykłe kupczenie głosami.

Powiedzenie: "kiełbasa wyborcza" z czegoś się wzięło.
Co z tymi, których nie stać na wysłanie zyliona SMS.

Wstyd mi za Was.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 
05-02-16 17:04  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Marcinek nie przesadzaj. Ludzie robią coś bezinteresownie więc ja też chcę zrobić coś bezinteresownego dla tych którzy się włączyli w tą akcję. Niestety nie mam sposobu na podziękowanie osobom które głosowały przez FB czy stronę gazety. Jak najbardziej możesz się włączyć i oddać model czy dwa na słowo że ktoś głosował.

Zresztą nie będę się upierał. Jeżeli uważacie inicjatywę za niestosowną to nie ma problemu, wpiszcie głosy za i zawieszę ją na parę dni. Podziękowania rozdam po głosowaniu.

Post zmieniony (05-02-16 17:17)

 
05-02-16 17:29  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
Greg77   

Ja wysłałem 10 smsów. Nie dla nagród bo nie zgłaszam się do konkursu. Organizator przyjął taką formę ustalenia "Człowieka Roku" więc nie ma innego wyjścia jak się podporządkować. To że za sms może ktoś wygrać nagrodę- Cinek w jakim świecie żyjesz- myślisz, że na tego drugiego nie głosują też znajomi??Sam dorzuciłbym kilka modeli ale ze względów logistycznych nie jest to teraz możliwe.

Uważam, że jest to szansa żeby Ktoś związany z modelarstwem kartonowym zdobył jakąś nagrodę i może je szerzej rozpropagował.Do tego bardzo lubię Łukasza, jak i Jego modele.
Chyba każdy chętnie postawiłby Mu piwo. Więc teraz jest okazja - 1 sms to koszt browara(w sklepie-jak ktoś chce w knajpie musi wysłać od 2 do 5 ;) )

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
06-02-16 09:57  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Cinek w jakim świecie żyjesz- myślisz, że na tego drugiego nie głosują też znajomi?

Greg, znajomi - oczywiście. Ale jakbyś się dowiedział, że za głosy na tego drugiego ci znajomi mają obiecane karnety na basen albo coś "w podobie" to nie czułbyś smrodku?
To w jakim świecie Ty żyjesz?
Gdyby Renata napisał "kto ile SMSów wysłał do chwili mojego wpisu - chwalić się! Bedą nagrody" byłoby super. I to byłoby nagradzanie najbardziej zaangażowanych.
Ale termin na wysyłanie "dla nagrody" to było jeszcze 1,5 doby. A to już jest niestety namawianie do oddawania głosów "bo coś za to będzie" (nie chciałem tego nazwać kupowaniem głosów).
:-(

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
06-02-16 11:11  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Panowie, nie myli się ten co nic nie robi. Zamiast krytykować Renatkę która robi tyle ile jej drobne rączki dają radę, proszę o konstruktywne propozycje zmian, na format taki żeby wszyscy byli zadowoleni i przede wszystkim zaangażowani :)

Smoku, rzeczywiście niezbyt precyzyjnie się wyraziłem przy wyliczaniu zasad na których oddam swoje modele ale tak naprawdę to nie ma znaczenia. Nie mogę zweryfikować kto kiedy głosował, jedynie że głosował, a trzeba dać trochę czasu na zgłoszenia. Kolejny dawca chce oddać model dla kogokolwiek kto głosował i prześle kod z SMSa. Czy tak już jest lepiej?

Nie róbmy piekiełka, w ten sposób zabijemy każdą inicjatywę bo w zawsze znajdzie się ktoś komu coś się nie podoba.

Pozdrawiam wszystkich

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
06-02-16 11:32  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

rzeczywiście niezbyt precyzyjnie się wyraziłem przy wyliczaniu zasad na których oddam swoje modele ale tak naprawdę to nie ma znaczenia.
Otóż to ma właśnie największe znaczenie.
Model po oddaniu głosu - jestem za. Nawet zabawny pomysł ;-)
Ale obietnica będzie model jak zagłosujesz - z całym szacunkiem, ode mnie jedyną "konstruktywną propozycją zmian" jest - wycofaj tę propozycję.

Nie mogę zweryfikować kto kiedy głosował - możesz. Kod, który się dostaje uprawnia do ściągnięcia Gazety Krakowskiej z dnia oddania głosu.

Zresztą to i tak nie ma znaczenia. Skoro moje zastrzeżenia nazywasz "robieniem piekiełka" to chyba nie ma sensu, żebym jeszcze cokolwiek pisał.

A SMSy wysyłam dalej, jak wysyłałem :-))

 
06-02-16 12:37  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Nikt się chyba nie obrazi jeżeli zmienię datę w regułach mojego rozdawnictwa bo to powinno rozwiązać problem:
- Udział mogą wziąć wszyscy którzy wysłali SMSa przed datą i godzina mojego wpisu.

Dodam jeszcze że dostosuję się do życzeń osoby która wygra model, jeżeli zechce pozostać anonimowa.

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie i konstruktywne uwagi.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
06-02-16 15:02  Odp: Lazarus Człowiek Roku - Wspieramy Wspierających
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

A ja dalej poprzez FB. Szkoda, że nic nie dostanę........

Koniec moich wpisów w temacie.

--
..,=====,o00o
//__l_l_,\____\,__
l_---\_l__l---[]lllllll[]
_(o)_)__(o)_)--o-)_)___

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024