FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
01-02-16 11:44  [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" skala 1/25 wyd. Answer
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, przedstawiam model wyrzutni "Łuna". Model w stosunku do oryginału ma sporo uproszczeń , ale to plus dla modelu bo każdy może go sobie skleić. Minusem tego opracowania to instrukcja jak dla mnie trochę mało czytelna, przeskok numeracji części. Elementy do wykonania z drutów wg. szablonów nie mają podanej grubości czy średnicy. A co do samego wydanego modelu to mam uwagę do druku, po prostu przy klejeniu, dociskaniu, zwijaniu totalnie ścierała się farba drukarska. Być może ja trafiłem na taki egzemplarz. Oczywiście napisałem do wydawnictwa, ale mnie olali. Model jest po przejściach bo podwozie mi fiknęło na podłogę i zbierałem ponownie do kupy. Zdjęć lepszych nie jestem w stanie zrobić. Pozdrawiam



Post zmieniony (10-10-18 14:44)

 
01-02-16 12:17  Odp: [G] Wyrzutnia rakietwa "Łuna" wyd. Answer 1/25
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Ładnie, choć na moje oko, chyba za grubo farby nakładłeś, zalałeś nią wszelkie kanty.

Ale i tak jest piknie.

 
01-02-16 12:17  Odp: [G] Wyrzutnia rakietwa "Łuna" wyd. Answer 1/25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Bardzo ładny model. Gratuluję !

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
01-02-16 17:12  Odp: [G] Wyrzutnia rakietwa "Łuna" wyd. Answer 1/25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratulacje. Podoba mi się Twoje wykonanie.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
01-02-16 19:16  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Model super. Szkoda, że nie lubisz robić relacji z budowy. Chętnie bym pokibicował bo to moje tematy.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
01-02-16 22:30  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
Roberto   

Ładny model - chociaż malowany ;-)
Niestety , w kwestii druku tego modelu się nie mylisz . W moim egzemplarzu wycinanki , też wystąpił ten problem , już na etapie , tradycyjnego zabezpieczania arkuszy lakierem ( Capon )

--
Pozdrawiam .

 
02-02-16 08:05  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładny model.Gratulacje!

--
Pozdrawiam Darek

 
08-02-16 10:50  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,nie przegapiłem ,miałem niesprawną klawiaturę, gratuluję modelu,choć wg mnie w niektórych miejscach za dużo farby ,gąski też zrobiłbym bardziej rude,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
08-02-16 12:13  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Choć współczesny sprzęt, to nie moja specjalność, ale Twój model mi się podoba :-) GRATULUJĘ !

 
08-02-16 15:50  Odp: [G] Wyrzutnia rakietowa "Łuna" wyd Answer 1/25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam ponownie, dziękuje za miłe słowa, co do grubości farby to maluję aerografem, być może zdjęcia przekłamują, bo aparat już swoje wypstrykał- produkcja 2006r. Pozdrowienia

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024