FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
15-01-16 18:45  Odp: [G] TK-3, GPM, 1:25
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Witamy więc Szanownego Kolegę w gronie "pojazdowców" nie tylko ortodoksyjnie pancernych i malujących swoje modele jak ja :-).
Fajny ten wykonany przez Ciebie "chrząszczyk", "maleństwo" lub jak kto woli "karaluszek" no i to godne podziwu, że po 20 letniej przerwie w klejeniu zdecydowałeś się kleić taką drobnicę. Sprawność manualna nadal super!

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 
15-01-16 19:23  Odp: [G] TK-3, GPM, 1:25
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Sławek, dziękuję za miłe słowa. Nie będę ukrywał, że od dawna podziwiam z zapartym tchem Twoje dokonania na tym i na innych forach więc Twoje słowa są szczególnie dla mnie miłe. Postanowiłem na początek skleić TK-3 bo wydawało mi się, że będzie szybko i łatwo. W zasadzie było szybko a wbrew pozorom to maleństwo nie było takie trudne w sklejaniu szczególnie, że wydawca wydał model z zestawem części (głównie kółek), wręg i gąsienic wycinanych laserowo.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 
16-01-16 09:33  Odp: [G] TK-3, GPM, 1:25
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

Endrju, najbliższe spotkanie WAK jest zaplanowane na 30 stycznia. Odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca.

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
16-01-16 09:49  Odp: [G] TK-3, GPM, 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,za każdym razem jak zobaczę takiego ładnego karaluch zaraz przeglądam ofertę wydawnictw,tym razem nie ,niedawno przejrzałem,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
16-01-16 13:43  Odp: [G] TK-3, GPM, 1:25
Endrju 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Stealth. Dziękuję za informację. Chyba się wybiorę.

--
Pozdrawiam.
Andrzej

Kolekcja: TK-3
Warsztat: T-70

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024