FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
07-07-16 07:50  Odp: [R] USS 'Erie
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

El Comandante, niestety ale to nie był mój USS "England". A żałuję, bo też myślałem o nim.;)

Dokker, "Erie" chciałbym skończyć na Przeciszów. Zresztą już go zgłosiłem do konkursu.;) "Erie" jest na tyle ciekawą konstrukcją, że nie męczy tak przy sklejaniu. Tak, jak napisałem, nie chcę się spinać przy nim i spokojnie go skleić. A przy następnym modelu trzeba się już przyłożyć - chociaż nie wiem co to będzie.:)



Post zmieniony (07-07-16 10:12)

 
07-07-16 17:32  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
radzias   

Witam
Miło mi poinformować, że rzekomy "England" był mój :)
Jeżeli chodzi o "Erie", to fajnie Ci wychodzi i żałuję, ale chyba w tym roku do Przeciszowa nie zawitam, więc mojego Erie nie będzie ;)

 
07-07-16 18:59  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Radzias, zaglądam cały czas do Twojej relacji, bo bardzo mnie dopinguje. A zwłaszcza, ze jesteś cały czas krok przede mną.;)

 
07-07-16 19:03  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

radzias - no tak. Myślałem że jestem tylko stary i brzydki a teraz wychodzi że też ślepy. W podobnym czasie wrzuciłeś swoje zdjęcia na pampersach i założyłem że to ta sama relacja. Dopiero teraz widzę po podstawkach...

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
07-07-16 22:18  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
radzias   

To się wszystko wyjaśniło :)
Twoja relacja również mocno mnie dopinguje i fajnie by było zobaczyć oba modele obok siebie :)

 
08-07-16 13:09  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Walczę z relingami...

 
30-10-16 13:10  Odp: [R] USS 'Erie
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Plan był ambitny, ale wyszło jak zawsze.;) Ale prace w stoczni trwają nadal. Przybywa relingów i drobnicy. Mam nadzieję, że teraz relacja przyspieszy i finał będzie niedługo.



Post zmieniony (30-10-16 13:11)

 
30-10-16 13:25  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bardzo ładnie to wygląda, choć przydałoby się trochę zbliżeń :)

Pozdrawiam.

--
Relacja:
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
30-10-16 13:34  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Spychacz, za bardzo nie ma co pokazywać, ale lepię teraz te małe pierdułki, więc wtedy wrzucę lepsze foto.;) O ile aparat w telefonie da radę...

 
01-11-16 23:30  Odp: [R] USS 'Erie" WAK 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Drobnych elementów cały czas przybywa. Zdjęcia nie są najlepszej jakości, ale coś tam widać.;) Mam nowy telefon i jeszcze chwilę zajmie mi opanowanie jego funkcji. Po prostu czas poświęciłem na sklejanie.;)

Działka 20mm


Tylny maszt "kinowy"


Łódź


Wyposażenie głównego pomostu


Maszt główny

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024