FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
09-01-16 04:16  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Całkowicie jestem za, popisuję się dwoma łapami i jeszcze kończynami. Tak jak Ruto uważam że jest tyle modeli do sklejenia, a czas z gumy nie jest .....
Jak będzie wybór będzie super.
A klasyfikacja konkursowa lata mi koło.... :-)
Pzdr

 
09-01-16 09:23  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Adam to miało być makro a nie mikroskop , w rzeczywistości nie widać tych pasków z normalnej odległości , przy takich wymiarach detalu to wątpliwe czy ktokolwiek był by w stanie doszlifować do gładkiej powierzchni ,
W przygotowaniu są następne detale , np. lufy z zamkiem do boforsów , japońskie działko 25 mm oraz wspomniane lunety japońskie

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
09-01-16 10:30  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
mardru   

Panowie działać rynek sam zweryfikuje, malkontentów nie brak. Sklejam bo lubię.

 
09-01-16 11:34  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja tylko odpowiedziałem na zadane pytanie, wyskakiwanie z tekstem o malkontentach jest delikatnie mówiąc śmieszne.
Przecież i tak rynek zweryfikuje czy temat wypali, czy nie.
Tak na przykład wygląda metalowy wyrób fakt, że w skali 1 : 350 http://www.czechkits.com/1350-oerlikon-20mm-usn-type-pcs-p-16880.html

 
09-01-16 16:37  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Dokker, dzięki za wsparcie, ale w Twojej skali ciężko by było :)

Szkutnik, paski akurat np do połowy lufy są pożądane, ale masz racje w rzeczywistości jest dobrze a nawet bardzo, nawet udało mi się to pomalować. Szczerze mówiąc miałem zamiar użyć je do jednego modelu ale będzie dziwnie wyglądać taka różnica detalizacji, więc dzięki temu co piszesz już wiem co będę robił po Hornecie:)

Halogen, taki właśnie zestaw do tego i będzie super, bo tamten zamek i magazynek jednak gorzej od tego wygląda, no i osłonę mimo wszystko z wycinanki, niech chociaż coś będzie kartonowe i nie takie trudne w wykonaniu.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-01-16 17:19  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
goral_44 

 

Szkutnik a da się wydrukować marynarzy?
w 200 to całkiem spore figurki. Wstawić załogę przy p/lot ......... ale się rozmarzyłem

 
20-01-16 19:17  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj !
Goral_44 - myślimy nad tym ale to nie jest takie proste , zresztą kto jak kto ale Ty powinieneś to wiedzieć
Wreszcie przyszły blaszki do oerlikonów , tak że mogę zaprezentować kompletny zestaw działek :
i tak wzór angielski w cenie 18 zł za komplet 10 szt żywica + blaszki



wzór US Navy cena również 18 zł za zestaw 10 szt żywica + blaszki



Zawsze są dostępne zestawy bez blaszek w cenie 10 zł za komplet 10 szt

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
20-01-16 21:00  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

A amerykańskie zestawy na trójnogu? Wersja na podstawie stożkowej to nic właśnie w porównaniu z trójnogiem, zwłaszcza gdy tego jest kilkadziesiąt sztuk. Oraz zestawy podwójne Oerlikonów? Nie wspomnę o dalocelownikach żyroskopowych, itd...Przydałyby się też dalmierze Oerlikonów...

--
Sven

HMS Ark Royal

 
20-01-16 22:40  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Coraz lepiej to wygląda, widać muszę teraz blaszki zamówić, ale pytanie, czy można same blaszki.....:) Mimo wszystko osłonę będę robić z wycinanki, a reszta z zestawu, oczywiście czekam na więcej cierpliwie :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
21-01-16 07:39  Odp: [N] OKRĘTY – waloryzacja modeli – ELEMENTY ŻYWICZNE, WYDRUKI 3D
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj !
Oczywiście że można też same blaszki zamówić , cena to 8 zł za komplet 10 szt

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024