FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 87 z 88Strony:  <=  <-  84  85  86  87  88  -> 
30-12-16 13:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Panie Administratora nie - chyba czas zrobić porządek w wątku :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
30-12-16 13:47  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
FloggerB   

Ja Cię p...rzepraszam!
Gdyby było w postaci cyfrowej to by już nie było !
Ciekawe co jeszcze znaleźliby poszukiwacze takich skarbów ?
Zamiast wykrywaczy metali zastosowałeś mole archiwalne -
Skutek niesamowity !
Aż się prosi o wydanie jakiejś publikacji.
No to teraz M-15 :)

 
31-12-16 11:51  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
FloggerB   

No - jak AWOT napisze coś konkretnego o GROCIE czas będzie posprzątać i może nowy wątek o tym samolocie założyć.

 
01-01-17 18:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Czas podsumować ubiegły rok w kwestii modelarskiej. Najwięcej modeli wydał GPM, potem długo, długo nic i dopiero Answer, WAK, Orlik, Modelik.... Z prostych arytmetycznych podliczeń wynika, że najwięcej pojawiło się pojazdów, potem była flota, samoloty, kolej i budowle. Jednak o ile w modelach morskich i lotniczych przeważały konstrukcje wojskowe o tyle wśród pojazdów, tych wojskowych w skali 1:25 było mniej niż 20 i jest to najgorszy wynik odkąd pamiętam. Co roku miłośnicy pojazdów wojskowych dostawali 30-40 modeli. Niestety wygląda na to, że ta cześć modelarstwa kartonowego popadła w niełaskę. Być może nie bez powodu - to mogą wyjaśnić tylko wydawcy.. Ja kupiłem w ubiegłym roku 3 modele, ale tylko jeden wzbudził szybsze bicie serca (M4+Long Tom od Model-Komu). Z innych ciekawych rzeczy pojawiło się wydawnictwo World of Paper Tanks, a Answer przejął wydawnictwo Hobby Model.
Jak Wy oceniacie ubiegły rok ? Czy spełniły się Wasze marzenia ?

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
02-01-17 19:27  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Z moich modelarskich marzeń nic lub prawie nic się nie pojawiło.
Czekam od lat ma shermana m4A1, sextona, scout Humbera, SU76M, czy T34-85 z prawdziwie wojennymi wieżami z zakładu 183, czy 112.
Na ten rok zapowiadany jest M10, co mnie cieszy ;-)
Dzięki rączkom młodego i prężnego Luzaka ucieszyłem się malując skonwertowanego "halowego" fly`a do M4A4 OP. Pozostaje jeszcze wersja dozer ;-)
Na tym koniec polskich pojazdów, jakbyśmy nie mieli swojej historii ;-(

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
04-01-17 11:45  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

AWOT, i jak tam zdjęcia od twojego testera?

No patrz WAK zdjęcie pokazał, a Ty nie.
Co prawda twojego Grota biorę w ciemno i ten wakowy nie bardzo mnie w tym momencie interesuje, ale nie zaszkodziło by znać jego autora. No nie bądźcie ciule ;-) i ujawnijcie tego "profesjonalistę", normalnie nie chciał bym domysłami nikogo obrażać porównując jego pracę do Aviatora.

Spełnione modelarskie marzenia? Chmm, w jakimś stopniu polski Mig-21 bis, poza tym chyba jednak więcej rozczarowań...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-01-17 12:52  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
Aviator 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 8

Może byś tak trollu zlazł wreszcie z Aviatora. Zaprojektuj palancie sam lepiej.

--
aviator
http://aviator48.blog.onet.pl

 
04-01-17 13:21  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Odrobinę cierpliwości Mistrzu, jeszcze chwileczkę. ;-))))

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
04-01-17 19:49  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Spełnionych marzeń mało, może dlatego, że sa zbyt wygórowane: Tygrys Królewski z pełnym wnętrzem, BM-21 GRAD, T-90 z pełnym wnętrzem, polski T-72 (nie Twardy), Leopard 2A4 (malowanie z Syrii) :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
04-01-17 21:09  Odp: Nowości i zapowiedzi 2016
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Przyłączam się Perez do wniosku o T 72 w polskim malowaniu (nie Twardy). Może być być wnętrza. Coś nawet a la T 72 z MM.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 87 z 88Strony:  <=  <-  84  85  86  87  88  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024