FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
17-12-15 16:34  [Galeria] Bofors 37mm ppanc, 1:25 GPM
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Witam. Przedstawiam Wam kolejny wrześniowy sprzęcik. Bardzo skuteczny z resztą. Model nie jest niczym niezwykłym, było kilka galerii, ale jak skleiłem to się podzielę zdjęciami. Dopóki model nie wpadł mi w ręce (pozdrawiam Łukasza ;) ) nie wiedziałem że to aż taki maluch. Rozmiary dawały się we znaki, ale ogólnie przyjemny modelik. Jest to wydanie z "Kartonówki" więc dość leciwe i nie można od niego wymagać cudów. Zmodyfikowałem osłonę działka, tzn przyciąłem o jakieś 5mm od góry. Po analizie zdjęć oryginału uznałem, że jest za długa i jakoś tak nienaturalnie by wyglądała. Myślę, że po mojej interwencji jest nieco bliżej jej do oryginału. Ciekawostką jest ścierający się druk, co widać np. na bieżniku (a druk przecież nie laserowy!) choć też przyznam się, że nie impregnowałem kartonu.




To by było tyle,
pozdrawiam!

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
18-12-15 06:50  Odp: [Galeria] Bofors 37mm ppanc, 1:25 GPM
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Tan model również bardzo się podoba.

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024