FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
13-12-15 15:48  [R/G] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Witam wszystkich, modelarstwem zajmuję się od niedawna. Interesują mnie głównie modele kolejowe więc wybór padł na model z Modelika Px48, inspiracją jest relacja z innego forum, tak mi się spodobał że postanowiłem skleić swój, może się uda.
Zdjęcia nie są dobrej jakości ponieważ nie umiem ich robić a po drugie dysponuję tylko telefonem ale może coś zobaczycie

sklejanie zacząłem od kół oraz ostoi





prace postępują dalej, jak nie będziecie mieli nic przeciwko to relację będę rozwijał i postaram się o lepsze zdjęcia. zachęcam do komentowania i konstruktywnej krytyki

pozdrawiam,

--

Post zmieniony (03-11-16 12:46)

 
17-12-15 16:11  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Dziękuje za miłe przywitanie, szczerze nie spodziewałem się tak miłej reakcji.
Dzisiaj kolejna porcja fotek,







pozdrawiam.

 
18-12-15 15:03  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Primo:
chyba jak każdy przygodę z kartonem rozpocząłem od modeli samolotów było ich może z 5 ale to było jakiś czas temu a ich wygląd w niczym nie przypominał tego co miało powstać, później trochę przerwy i znów zajawka na modele ale tym razem przeglądałem różne fora tematyczne, wtedy zdecydowałem się na kolej no i pierwszy model Px48, po 1,5 prawie gotowy był sam parowóz ( bez tendra) ale delikatnie mówiąc nie byłem zadowolony z efektu i mijała chęć na dalsze klejenie. Postanowiłem więc zacząć od nowa ale tak jak się należy z większą starannością no i efekty teraz pokazuję.

Viking_BB , Mario
dziękuje za zainteresowanie i zwrócenie uwagi na temat śladów oleju i smarów. postaram się zadziałać w tym temacie. poszperam za jakimiś ciekawymi sposobami i samemu spróbuję je wykorzystać

pozdrawiam

 
22-12-15 14:43  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Dzisiaj skromnie i "bez koloru":





--

 
22-12-15 15:21  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

tak, można powiedzieć że buduję model na podstawie wycinanki dodając nieco elementów, z nadzieją że będzie bardziej realistycznie

 
03-01-16 14:19  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Pora zaprezentować to co jeszcze zdziałałem w roku 2015...





pozdrawiam.

 
10-01-16 16:58  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Powoli i z mozołem powstają kolejne elementy. Efekt poniżej:





miłego oglądania

 
24-01-16 17:11  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Brniemy z tematem dalej,kolejne foto





pozdrawiam

 
24-01-16 17:18  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

robiłem przymiarki na "sucho" i wydawało mi się że jest ok, no ale wszystko się okaże przy montażu. Obyś w tym przypadku nie miał racji :)

 
25-01-16 18:28  Odp: [R] Parowóz Px48 - Modelik
Szerszeń 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Dziś niewiele więcej, bo aż tylko podłoga ale z przymiarką na "sucho" budką. Czeka mnie jeszcze trochę poprawek...



Czeka mnie jeszcze trochę poprawek...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024