FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 18Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
12-12-15 12:40  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Bo można ściągnąć tutaj, z FK.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
12-12-15 12:41  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!

Sven: Możesz pokazać na forum fotkę arkusza samolotu z wycinanki - chciałbym porównać projekt samolotu z wycinanki z projektem Grześka. Sven - Powodzenia przy sklejaniu.

Answer: Grzegorz napisał przy swoim projekcie - "Kopiowanie i wykorzystanie do celów komercyjnych tylko za pozwoleniem autora lub redakcji Fanatyka Kartonu". Czy mógłbyś przedstawić nam na forum dowód, że możesz komercyjnie sprzedawać te samoloty po 70groszy za sztukę, które za free można ściągnąć z FK?

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
12-12-15 13:19  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
SZKUTNIK 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ahoj!
Darecki : Dziękuję za odpowiedź

--
Pozdrawiam SZKUTNIK
szkutnik-model@wp.pl
Tel. 728 103 661

 
12-12-15 13:20  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Czyli bigos świąteczny już mamy i szopka noworoczna też już jest :). Na pewno nie można powiedzieć że na forum jest nudno.

Wracając do tematu samolotów to myślę że wielu modelarzy tutaj byłoby bardzo wdzięcznych za możliwość pobrania samolotów Grześka a już na pewno w szerokiej gamie malowań.

Pozdrawiam wszystkich.

Post zmieniony (12-12-15 13:21)

 
12-12-15 13:24  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Jakaż profesjonalna i kwiecista odpowiedź.
Rada dla Dareckiego - zanim coś napiszesz to pomyśl, wystarczyło napisać kilka słów że masz zgodę Grześka i po co ta piana.

 
12-12-15 13:41  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dziękować Grześ :-) To w niedługim czasie postaram się przygotować te malowanka i wrzucę do pobrania :-) Kto będzie chciał to pobierze i sobie sklei :-) Jak już będzie wszystko gotowe to założę oddzielny watek, żeby Sven-owi tu nie śmiecić niepotrzebnie.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
12-12-15 14:22  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Sleepwalker 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Sven - jeśli chodzi o kamuflaż, to niestety z tego co widać ze zdjęć arkuszy jest on skopany. Najciemniejszy kolor to Navy Blue, a na zdjęciach wygląda jak wyprany czarny.

Będę obserwował Twoje zmagania z materią,

--
God created Arrakis to train the faithful.

 
12-12-15 17:01  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
MacGregor 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panowie, aby było jasne.
Darecki zwrócił się do mnie mailem z prośbą, abym wyraził zgodę na wykorzystanie do swojego modelu Ticondergi Hellcata i Avengera, które kilkanaście lat temu zaprojektowałem. Zgodę swoją wyraziłem, nie widzę powodu, abym miał nie wyrazić, skoro te modele były dostępne za free. Dla mnie to radość, że komuś się jeszcze one po upływie kilkunastu bodajże lat (chyba kreśliłem je ok. 2003 roku) na tyle podobają, że mogą dziś jeszcze 'funkcjonować".
Pozdrowionka dla wszystkich :-)

--
MacGregor

 
12-12-15 20:25  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grzesiu twoje samoloty nawet mi marudzie przypadly do gustu wiec niema co sie dziwic ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
12-12-15 21:05  Odp: [R] USS Ticonderoga, 1:200, Answer
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Oprócz Hellcatów i Avengerów, zaprojektowanych kilkanaście lat temu mamy jeszcze do Ticonderogi Helldivery, mam nadzieję że tym razem już nowe, teraz zaprojektowane. Szkoda, że to tego nowego modelu zastosowano takie starocie, przypominają mi się Kingfishery z Washingtona ;) Czy byłby problem zaprojektować te dwa, Avengery i Hellcaty na nowo, nieco lepiej niż to było w epoce Modelcardu? Szkoda, trzeba będzie włożyć masę pracy by te starocie odpowiadały obecnemu poziomowi wydawanych modeli.

--

Post zmieniony (12-12-15 21:05)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 18Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024