FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 11Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 
05-12-15 19:13  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

oj tam oj tam - druk 3d to nie tylko naciśnięcie guzika w drukarce.
A gdzie projekt modelu w 3D ? - nie jest tak łatwo coś zrobić w 3D a to też modelowanie, giecie , kształtowanie - tylko że w wirtualnym świecie :)
Ja korzystam z druku 3D i musze naprawde się napracować ( najpierw projekt a potem obróbka wydruku )
Świat idzie do przodu

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
05-12-15 19:40  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Maverick33 ale wtedy to już nie jest modelarstwo kartonowe a projektowanie 3D ;-)

A kto chce, niech używa czego chce.

Dla mnie to jest za drogie, a czasu wcale nie zaoszczędza (przygotowanie pod malowanie, dobór farb i kolorystyki to nie jest bułka z masłem i potrzeba na to kupę czasu). Pomijam sam fakt, że pancerka to w moim przypadku tylko chwilowe zaniki świadomości ;-)

A chłopakom kibicuje po cichutku, bo może rozruszają troszkę skostniały rynek modelarski. Mimo, że ich produkty nie są adresowane do mnie. A jak na razie to tematycznie pudłują i to ze sporym rozrzutem ;-) Więc nawet nie kuszą jakoś za nazbyt swoimi akcesoriami ;-P Jednak trzeba przyznać, że stworzyli pewien precedens, i gdyby go trochę przetransformować to kto wie... ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
06-12-15 13:29  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Matti 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Widzę że rozpętałem dyskusje.
ŁOSIU: wydawało mi się że po to jest forum aby o czymś rozmawiać i wyrażać swoją opinie, zachwyty, wątpliwości - najwyraźniej się pomyliłem :/ Również mogę powiedzieć nie chcesz nie czytaj takich wpisów.
PiterATS: nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.
Nie mam do nikogo pretensji, że chce sobie ułatwić prace przy modelu i nic nie wiem żebym komuś zabraniał korzystać z takich rozwiązań. "Plastikowcem"(nie urażając nikogo) byłem kiedyś, teraz "dłubie" w kartonie.

--
"To że nic nie mówię, nie znaczy że nie mam nic do powiedzenia"

 
06-12-15 14:33  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Matti: chodzi mi dokładnie o to samo co Tobie.

 
06-12-15 17:57  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A ja mam prośbę do Moderatorów o wydzielenie dyskusji o wyższości świąt ...... do wątku, którego miejsce jest bardziej w HP.
Może tytuł " Co kto lubi, co komu potrzebne i dlaczego?"
Ten wątek jest stricte informacyjny i fajnie, żeby takim pozostał.
Dzięki.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-12-15 00:22  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
MichalR 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 19
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Witajcie!

Z okazji pierwszej rocznicy wprowadzenia do sprzedaży akcesoriów żywicznych wyprodukowanych przez Panzer Hobby Art ogłaszamy "Happy Shopping" w czwartek, 17 grudnia 2015.

Promocja obejmuje akcesoria żywiczne z rabatem do 15% i jest ważna do wyczerpania zapasów. Aby otrzymać tę zniżkę trzeba wpisać "Happy Shopping" w komentarzu do zamówienia.

Zapraszamy!
Panzer Hobby Art

--

Post zmieniony (16-12-15 00:40)

 
09-01-16 09:43  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Piotrze, pytałem już na maile jakie mam do ciebie, ale niestety bez odpowiedzi, więc spróbuje tutaj. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć kiedy w sklepie pojawi się lampa notek tył?
A może ma ktoś na zbyciu? Chętnie nabędę. Liczę na jakikolwiek odzew.

--
Pozdrawiam.
Marcin

 
09-01-16 11:24  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Cześć Marcin!
Na jakiego maila wysyłałeś, bo nie dostałem żadnego. Z reguły odpowiadam w ciągu 24h na pytanie.
Notki tylne poszły do druku, wkrótce na fb będą prezentowane rendery nowości.
Cały okres od projektu do momentu sprzedaży jednak trochę trwa.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
09-01-16 11:26  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
marcin2248 



Na Forum:
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ok, dzięki czekam. Pisałem przez sklep i jakiegoś maila na interii, z którego kiedyś odpisywałeś.

--
Pozdrawiam.
Marcin

 
09-01-16 12:00  Odp: [N] Żywiczne akcesoria do skali 1-25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Oba maile działają. Poczta sklepowa jest przekierowana na interię, testowałem, działa. Zrób dziś próbę raz jeszcze.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 11Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024