FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
29-11-15 19:30  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Agand dziwadło w sensie takim, że inaczej AWOT by się za niego nie zabrał ;-) I ostrzegam, że ten złośliwiec potrafi tak rozdrobnić w częściach, że potem bierzesz wycinankę do ręki i już na dzień dobry płaczesz ;-P a co dopiero przy klejeniu.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
29-11-15 19:48  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Agand 

 

Chopinie - mam Bearcata :)))))) i pare innych.
A tak off topic - to zupełnie miodem by mi serce zalał jakby jeszcze Seafire FR47 namalował był :D

--
Pozdrówka
Agand

 
29-11-15 20:08  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
AWOT   

Model będzie w kolorach Royal Navy (Extra Dark Sea Grey/Sky). Opracowałem go razem z kolegą Wojtkiem Szymańskim, z którym robiliśmy MB-5. Przyznam, że w kabinie pilota będzie trochę drobnicy ;-) Ale część z niej będzie można pominąć jeśli komuś zabraknie cierpliwości czy zapału. Model będzie można zrobić w wersji uproszczonej (bez kabiny, oddzielnych sterów, z uproszczonym podwoziem) oraz w pełnej z wszystkimi detalami a nawet podniesionymi skrzydłami. Nosowa część kadłuba jest zaprojektowana w trzech wariantach, jako stożkowy, listkowy z konturem i listkowy bez czarnego konturu.



Chopin ma rację, lubię takie dziwadła choć w tym przypadku to piękność! Zakochałem się w tym samolocie jakieś 30 lat temu gdy zobaczyłem latającą na uwięzi makietę Pana Ostrowskiego.

--

AWOT

 
29-11-15 20:20  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Agand 

 

Miodzioooooo :D)))))).
Ja mniej więcej w tym samym czasie (choć mnie się widzi że to było dawniej bliżej 40 lat temu jak Mistrz Ostrowski Hornetem latał) - niestety latającego go na żywo nie widziałem (u mnie na wsi takich zawodów - i w dodatku z takimi MISTRZAMI - nie było) ;(. Owegoż widziałem tylko na zdjęciach w Skrzydlatej i Modelarzu ;D - ale i tak wystarczyło

--
Pozdrówka
Agand

 
29-11-15 20:28  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Agand tak przy okazji zerknij proszę w pocztę ;-) I przepraszam za prywatę w wątku konkursowym ;-)

AWOT to teraz następny na warsztacie będzie F6F7 Hellcat? ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
29-11-15 21:08  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Gdzie będziewydany?

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
29-11-15 21:36  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
AWOT   

Model wyjdzie w GPM

--

AWOT

 
30-11-15 00:43  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Extra, moje ulubione wydawnictwo

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
30-11-15 10:10  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

AWOT czy przewidujesz też wydanie NF.21? Też dziwadło ;) zresztą piękne...

No kurcze tylko czy Święty M. (teraz nie można w UE mówić pełnym testem bo imigranci się obrażą) zdąży kupić pod choinkę. AWOT biorę oba twoje projekty. Tylko niech GPM nie pójdzie w ślady ANSWERa z cenami i jakością druku.

Muszę się przyznać ,że po Mi-2/4 wróciłem na łono klientów GPM. Wcześniej denerwowały mnie ich efekty graficzne np. Ju-87.

Post zmieniony (30-11-15 11:07)

 
30-11-15 12:37  Odp: [N] De Havilland Sea Hornet
GrubyCzarnyKOT 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4


 - 6

Przepraszam, gdzie mogę go zamówić na stronie GPM nic nie ma, chyba że to dopiero zapowiedź, a nie nowość ? :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024