FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
25-11-15 12:06  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

kRis155 nie ma co narzekać. Pan Paweł sam projektuje, wydaje i co ważne pokazuje sklejone modele na forum. To dużo jak na jedną osobę. Mi sklejenie jednego modelu zajmuje więcej czasu niż wydawcy opracowanie i sklejenie :) F-104 lub Cobre kupiłbym nawet w innym malowaniu. I jak pisze Petrov na bank szykuje się coś niezłego.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
25-11-15 12:27  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Paweł 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 7


 - 4

Trochę się zawiodłem .Czekałem na coś innego. Jeśli jest tak jak napisał wcześniej Kol. Petrov to niech tak zostanie . Są modelarze , którzy ten model zakupią i skleją. Ja muszę poczekać kolejny kwartał.

--
Pt-47

 
25-11-15 13:27  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Myślałem ,że będzie Łoś, no i dobrze ,że nie ma mam 2 egz z MM + wręgi, może skleje do wydania nowego :))) . a Hurricane na półeczkę , bo mi sie te wydania podobają nawet w 2D :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
25-11-15 13:42  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Myślałem ,że będzie Łoś, no i dobrze ,że nie ma mam 2 egz z MM + wręgi, może skleje do wydania nowego :))) . a Hurricane na półeczkę , bo mi sie te wydania podobają nawet w 2D :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
25-11-15 14:09  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
kRis155 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Proszę nie zrozumcie mnie źle, absolutnie nie mam do nikogo żalu, nikogo nie oceniam, a pana Pawła i jego pracę bardzo cenię.

Widocznie uznano iż jest potrzeba wydania tego tematu ponownie i życzę wydawcy żeby to on miał rację i żeby cały nakład szybko się sprzedał.
Zastanawiałem się tylko po co komuś kolejny Hurricane. Mnie nie potrzebny bo mam poprzedniego. Zresztą męczę Hellcata od ponad roku, na półce mam kilka modeli więc mi to chyba już nic nie jest potrzebne, chyba że do kolekcji właśnie.

To tylko takie moje luźne obserwacje.

A być może jest tak jak myślicie i rzeczywiście p. Paweł zaskoczy nas prawdziwą "bombą".

--

Post zmieniony (25-11-15 14:10)

 
25-11-15 14:41  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

kRis155 - i oby tych bomb było kilka ... w luku bombowym Łosia ;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
25-11-15 15:18  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Najger nie chce odbiegać od tematu ale Łoś w wydaniu KK śni mi się po nocach...:)

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
25-11-15 15:53  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Kupiłem, nie mogłem się oprzeć pokusie tak ładnie wydanego hurricane. Poprzedni hurricane nie rzucał na kolana kolorystyka. Wydaje mi się taka blady i jakby nie rzeczywiste kolory kamuflażu. Natomiast w tym wydaniu jest odwrotnie. Może takie moje wrażenie ze względu na ciepłe kolory. Jedynie lekko się można doczepić kokard, są odcieniu niebieskim wpadający z zieleń, oraz wnęk podwozia, czy były w kolorze dolnych powierzchni skrzydeł?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
25-11-15 16:01  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Windus - dlatego tak napisałem, aby Pan Paweł wiedział, że są tacy co wyczekują na pewien model w Jego opracowaniu.
Jak się będziemy uprzejmie upominać to się pewnie doczekamy ;-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
25-11-15 23:30  Odp: [N] Hawker Hurricane Mk IIB - Kartonowa Kolekcja 24
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Zakupiłem wycinankę i zgodzę się z Bizonem, że kolorystyka jest ciekawsza niż w poprzednim wcieleniu. Na minus zapisuję to, że układ plam różnych kolorów jest identyczny jak w MK I. Można było trochę to zmienić, przecież nie malowali tego chyba od szablonu ?

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024