FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
22-11-15 21:05  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Na gorąco: Zrobiłem prezentowy pokrowiec działa. Robiłem to pierwszy raz i dlatego pytam: Czy może tak być a jeżeli nie to co poprawić?



Post zmieniony (09-02-19 14:45)

 
22-11-15 21:44  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

To znowu ja. No cóż pokrowiec działa w radzieckich i rosyjskich czołgach to temat na wiele dni i jakąś tam magisterkę można w związku z tym poczynić ... nie no żartowałem. Sprawa dla mnie jest taka - różnie z tym bywa nawet przy tym samym typie czołgów, czyli o co kaman, ano o to, że raz był to jakiś " parciany" materiał, albo bardzo spracowany brezent http://data3.primeportal.net/tanks/egor_kalmykov/t-64/images/t-64_56_of_62.jpg innym razem po prostu brezent http://www.dishmodels.ru/wshow.htm?mode=P&vmode=T&p=1408&id=48840&tp=wDruga sprawa to kształt i tzw. wnikanie jednej osłony w drugą co widać na zdjęciach. Według mnie budując model kartonowy warto zobaczyć sobie różne zdjęcia jak to wyglądało w auszanie ( dla niewtajemniczonych piszę auszan, bo reala już nie ma, przynajmniej w moim rodzinnym mieście) : ). Reasumując sam musisz sobie odpowiedzieć na podstawie podpowiedzi zdjęciowych, co warto zmienić, a co pozostawić.

Post zmieniony (22-11-15 22:03)

 
22-11-15 22:03  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Musisz jeszcze dorobić szwy na tym pokrowcu... a tak poważnie,
pokrowiec wygląda bardzo dobrze (tak jak i cały model )

Pozdrawiam

--
PABLOS

 
22-11-15 22:05  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Halogen, dzięki za odpowiedź, doszedlem do wniosku, że jeszcze spróbuję wymodelować trochę kształt tej osłony.
PABLOS, Niestety przy obecnych umiejętnościach nie jestem w stanie zrobić tych szwów. Ale może przy następnym czołgu o podobnej budowie się uda (Ty już wiesz co mam na myśli) :-).

--

Post zmieniony (22-11-15 22:25)

 
22-11-15 22:27  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Pokrowiec wygląda bardzo OK, idziesz jak burza...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
23-11-15 09:28  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Za to Ty masz kolejne ostrzeżenie za chamskie prowokacje. Stąpasz po kruchym lodzie, ale przecież nie każdy musi być na tym tragicznym Forum , nieprawdaż ?

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
23-11-15 17:16  Odp: [R] T-64, 1:25 Angraf Model.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Darecki, Jeżeli masz jakieś wonty do Halogena to załatwcie to na priv a nie zaśmiecasz mi wpisami tego typu relację. Nie stoję po niczyjej stronie, ale proszę pokaż mi wpis w którym Halogen dopuścił się tzw. hejtu. Z moich obserwacji wynika, że Halogen wyraził tylko swoją opinię na temat, że coś mu nie gra w opracowaniu i poparł to fotkami oryginalnych czołgów. Ja również uważam, że osłony za mocno nachodzą na koła, ponieważ oryginalne czołgi nawet obciążone ERĄ, a co dopiero "golasy" takie jak ten w wycinance tak nie mają. Nie jestem pewien czy to wina za małego prześwitu, czy może np. osłona jest za duża. Na koniec wpisu jeszcze raz apeluję o nie zaśmiecanie relacji wpisami , które w jakiś sposób obrażają innego użytkownika forum. Z góry dziękuję.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
05-12-15 18:04  Odp: [R/G] T-64, 1:25 Angraf Model.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
T-64 skończony. Generalnie model sklejał się dość dobrze, jednak ma kilka błędów m.in. Braki w rysunkach i w częściach i drobne niespasowania. Model pobrudziłem suchymi pastelami, chciałem uzyskać efekt mocno zakurzonego, jednak nie zabłoconego czołgu. Ocenę jak to wyszło pozostawiam Wam. Dzisiaj tylko kilka fotek ogółu żeby zakonczyć relację. Więcej fotek będzie najprawdopodobniej jutro w osobnej galerii całego zestawu.
Zapraszam do oglądania.















Post zmieniony (10-10-20 21:48)

 
06-12-15 11:42  Odp: [R/G] T-64, 1:25 Angraf Model.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Pogratulować. Zdjęcia są rzeczywiście nieudane (niewyraźne), to chyba drżąca ręka albo optyka komórki.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
06-12-15 16:15  Odp: [R/G] T-64, 1:25 Angraf Model.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak dla mnie, to wykonałeś model bardzo fajnie. Gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 9Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024