FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
04-05-16 07:41  Odp: [N] Extra Model - nowości
pulpetto 

Na Forum:
Relacje z galerią - 20
Galerie - 24
 

Wstawiaj Maciek przykładowe arkusze, wszak lekrama dźwignią handlu ;-)
Nie wiem kto Ci gupotów takich naopowiadał, wszak trza najpierw zobaczyć, następnie dopiero zakupić, bo kto będzie kupował "kota w worku"...
Pozdrawiam

--
KMH Sokół Radom

 
04-05-16 07:58  Odp: [N] Extra Model - nowości
kari   

... odwieczna zasada w handlu ... klient kupuje oczami ;-)

... jakie to proste.
--------------------------------------------------------------------------------

 
04-05-16 11:00  Odp: [N] Extra Model - nowości
Extra Model   

Eksperyment będzie trwał do końca tygodnia.
Niestety jest to i dla mnie zła wiadomość ale słowa mojego rozmówcy sprawdzają się.
Wkrótce więcej informacji o co w tym wszystkim chodzi.

P.S. Mariusz, nic się nie martw.

--
www.extramodel.pl

 
04-05-16 11:22  Odp: [N] Extra Model - nowości
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Eksperyment? Znaczy nie jestem po prostu niedoinformowanym klientem tylko jakimś szczurem marki Wistar? A ser gdzie? ;-)
Jeśli dobrze zrozumiałem pierwszą wzmiankę o tajemniczej "rozmowie" to wynikało z niej, że pokazanie arkuszy zmniejszy sprzedaż.
Sourcouf jest w sprzedaży jak to mówią - "dwa dni z dzisiejszym" i już coś się zdążyło potwierdzić?
To zaczyna być nie tylko śmieszne, ale na swój sposób frapujące...

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
04-05-16 11:35  Odp: [N] Extra Model - nowości
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Sorcouf idzie bo :1. wygląda jak klasyczny MM (po okładce), 2. jest niedrogi , 3. jest stosunkowo prosty do zrobienia, 4. jest ofsetowy . Ot tyle. Miałem go na liście do kupienia już jak się pokazała zapowiedż. Jak już nowa szata graficzna jest tak podobna do klasycznego MM , to mam wniosek o podawanie na przedostatniej stronie zapowiedzi "W kolejnym numerze EM ukaże się ... " .

 
04-05-16 11:53  Odp: [N] Extra Model - nowości
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Chyba wiem o jakie obawy chodzi. Ze obrazki poglądawe mogą zniechęcić do kupna.
Często wydawcy nie pokazują skanu, czy zdjęcia po wydruku, a plik z "corela". Wtedy faktycznie jest różnica to co mamy w modelu do tego co jest na stronie wydawcy.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
04-05-16 12:05  Odp: [N] Extra Model - nowości
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Szczerze? Jakoś nie czuję, żeby to był mój problem. Niech wstawiają coś, co na ekranie najbardziej będzie przypominać oryginał ;-)
Ale niewstawianie w ogóle zawsze mnie niepokoi, a niewstawianie w ogóle i dorabianie do tego jakiejś pokrętnej terorii niepokoi mnie podwójnie.
:-/

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
04-05-16 13:18  Odp: [N] Extra Model - nowości
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Mnie też zaciekawił ten nowatorski i rewolucyjny sposób marketingu więc może skoro Maciek tworzy taką aurę tajemniczości wokół swojego modelu to ja nadmienię, że wydaje mi się :-) iż "nowy" Surcouf to to samo opracowanie (to chyba nie tajemnica, ani żaden wstyd) Maćka tego okrętu, który wydany był w 15 Nr. Specjalnym MODELARSTWA OKRĘTOWEGO, jeno ze zmienionym malowaniem z 1936 roku (zielone) i dodanym wodnosamolotem Besson MB.411, który wtedy na okręcie tym stacjonował.

No chyba, że się mylę, to autor mnie poprawi.

--

Post zmieniony (04-05-16 13:29)

 
05-05-16 13:00  Odp: [N] Extra Model - nowości
Extra Model   

Syjku, czy twoje zaciekawienie również objawi się chęcią spłaty projektu o którym piszesz ?
Budowałeś dom, pomogłem Ci jak mogłem w postaci projektu za 50% tego co dla innych.
Kupowałeś salonowe auto, również pomogłem Tobie w postaci zamiany długu na gazety MO.
Już półtorej roku przysyłasz własne gazety i mam rozumieć że mam Ci wysłać znaczki pocztowe ???
I pomyśleć że minęły już 3 lata od ukazania MO z Surcoufem.

--
www.extramodel.pl

 
05-05-16 14:41  Odp: [N] Extra Model - nowości
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Maćku drogi, a czy ja Ci zabraniam wydawać tego Surcoufa?
Gdzie ja to napisałem?
Napisałem gdzieś, że mam Ci za złe?
To Twój biznes, twoja kasa, twoje ryzyko.

Tylko po co to robić z tego tajemnicę co to za model i tłumaczyć to jakimś nowatorskim marketingiem?
Uważasz, że modelarze tego nie zauważą?
To inteligentni ludzie i trzeba ich traktować bez ściemy.
I należy im się jak każdemu potencjalnemu klientowi rzetelna informacja o produkcie, który chcą kupić.

Co do Twojego publicznego "wywlekania" czegoś tam - to przemilczę.
Kwestia klasy.
Myślisz, że kogoś (chyba poza Tobą) obchodzi kto gdzie mieszka i czym jeździ?
Ja nie z tych - co płacą tym samym.

Szczerze życzę powodzenia w biznesie.
Pozdrawiam gorąco i już się zamykam...

--

Post zmieniony (05-05-16 15:07)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024