FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-05-16 00:03  Odp: [N] Extra Model - nowości
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Kolejne pływadło cieszy :)

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
02-05-16 06:43  Odp: [N] Extra Model - nowości
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Jak ktoś prosi o obejrzenie zawartości to przecież nie po to żeby sobie zdrukować. Bo tylko skończony idiota drukuje coś co jest po 30 - 50 zł. Gdyż za wydrukowanie i to wyłącznie cyfrowe na kartonie zapłaci o minimum 30 % więcej. Wrzucił pan swego czasu Cybina , obejrzałem na Konradusie i zaraz zamówiłem w sklepie co prowadzi dużo różnego towaru kartonowego. Chciałem nawet w ciemno brać KW 122 ale na żadnym sklepie prócz firmowego nie widziałem. A jednego modelu nie będe zamawiać bo szkoda fatygi z pakowaniem . Mówię poczekam jak wyjdzie Sorcouf , i zamówię od razu dwa modele. Ale Sorcouf nie je jest do samodzielnego malowania i warto z jedną przykładową stronę wstawić żeby był pogląd. Chętnie bym kupił na giełdzie modelarskiej oba, ale na razie jadę tylko do Kruszwicy i wątpie czy tam będą oba modele. A zamawiając w wydawnictwa to naprawdę chce człowiek chociaż rzucić okiem jak to się ogólnie prezentuje. Mówię że nie interesowało mnie to w temacie KW 122 bo wiadomo druk cz.-b. cyfra , to co można prezentować, czołg jak czołg do pomalowania , i w tym przypadku jednego koloru to jak najbardziej sensowna koncepcja.

 
02-05-16 08:10  Odp: [N] Extra Model - nowości
kari   

... kto jest autorem opracowania Surcouf'a?
... ani w wątku, ani na stronie EM taka wiadomość nie została podana.
-------------------------------------------------------------------------------------------------

 
02-05-16 16:00  Odp: [N] Extra Model - nowości
Extra Model   

Spieszę z odpowiedzią.
ABC, celowo nie zamieściłem zdjęć arkuszy z powodu jednej rozmowy z ....... z której wynikało że pokazanie wszystkiego na tacy zaspakaja jeden z czynników którym kieruje się konsument a mianowicie ludzka ciekawość. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żeby napisać maila do wydawnictwa z prośbą o przesłanie zdjęć arkuszy. Taka prośba zostanie bezproblemowo spełniona.
Piractwa się nie boję bo kto ściąga żeby skleić to i tak nie kupi oryginału a jeżeli sklei to może zarazi się modelarstwem a później i tak kupi.
Jeżeli chodzi o dostępność modeli Extra Model to są do nabycia w:
http://www.extramodel.pl/ - wszystkie modele i lasery ( wysyłam również jeden model lub laser, czasami może nie być wręg laserowych na stanie)
http://www.kartonmodellshop.de/shop/ - wszystkie modele i lasery.
http://www.piterpanzer.com/1-25saf/portal.php - tylko pancerka i lasery do niej.
http://sklep.orlik-models.pl/ - tylko Tsybin i Sea Shadow
http://gpm.pl/ - tylko Tsybin i Sea Shadow
oraz giełdy na konkursach modelarskich. Jeżeli nie ma mnie osobiście ze stoiskiem to modele są do nabycia na stoisku wydawnictwa Wektor.
Na Allegro modele wystawiam pod nickiem ExtraModel

kari, wydawnictwo Extra Model jest autorskim wydawnictwem i autorem wszystkich modeli jest Maciej Herbut znaczy się Ja, ten kto pisze ten tekst.
(w opisie już poprawiłem)

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania, proszę je zadawać. Odpowiem tylko na te na które znam odpowiedź.

--

Post zmieniony (02-05-16 16:50)

 
02-05-16 16:00  Odp: [N] Extra Model - nowości
Extra Model   

Zapomniałem dodać że w Kruszwicy będzie można nabyć modele Extra Model.

Post zmieniony (02-05-16 16:03)

 
02-05-16 16:32  Odp: [N] Extra Model - nowości
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Mini, nie wiem z kim Ty rozmawiałeś, ale Twoje tłumaczenie jest tak głupie, że mnie zatkało. Mimo, że nie jedno głupie tłumaczenie już w życiu słyszałem...
Wygląda na to, że podręczniki do marketingu trzeba będzie napisać od nowa.

--
pozdrawiam
Piotr


 
02-05-16 16:38  Odp: [N] Extra Model - nowości
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Rzeczywiście w Kruszwicy będzie jak sądzę Zajonc Poziomka. I jak sądzę będzie miał towar z EM . Wcześniej nie miał z oczywistego powodu że EM jest młodym wydawnictwem.

 
02-05-16 17:51  Odp: [N] Extra Model - nowości
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

pokazanie wszystkiego na tacy zaspakaja jeden z czynników którym kieruje się konsument a mianowicie ludzka ciekawość
Czyli ludzie kupują kartonowe modele tylko po to, żeby zobaczyć, co jest w środku? I tyle?
No i jak taki zobaczy np na forum albo na stronie sklepu skany arkuszy, to już zobaczył i nie ma już po co kupować?
Powalająca logika...
To może trza też zlikwidować obrazki na okładce?
No bo jeśli ktoś nie widział Surcoufa albo w ogóle okrętu podwodnego i tylko to go interesuje, to zobaczy okładkę - i po kliencie.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
03-05-16 12:21  Odp: [N] Extra Model - nowości
krystian 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 6
Galerie - 19
 

A ja polecam Surcoufa, graficznie fajnie wygląda i jak na razie też się bezproblemowo skleja :).

--
U sąsiadów: Bismarck (AH)
Wspólna: LZ-129 Hindenburg 1:200

 
03-05-16 12:55  Odp: [N] Extra Model - nowości
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Wolałbym zobaczyć niż wierzyć na słowo.
;-)

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 6Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024