FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
19-12-15 17:35  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Karlos - mi właśnie chodziło o nowych modelarzy w sensie że dopiero zaczynają swoja przygodę z modelarstwem kartonowym. Nowy nabywca to inna bajka - ten może mieć doświadczenie nawet kilkuletnie i modelu od Hala bać się nie będzie, bo ma na koncie np pięć okrętów czy pojazdów.

Pzdr

 
19-12-15 17:37  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Dziwni jesteście. Ja pewnie kupie chodź już mam 4 zera :). Mamy najlepsze wydawnictwo na świecie i choćby dlatego warto go wspierać, a nie tylko marudzić . Taka jakaś głupia cecha Polaka. Panie Andrzeju ja będę kupował puki będzie mnie na to stać. Będę wspierał nasz rodzimy najwyższej jakości produkt :).

Pozdrawiam i czekam na kolejne super modele. A Wy sobie marudźcie i wspierajcie wszystkich dookoła.

--

 
19-12-15 18:35  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

QN, Rajkub, Raziel: dobrze prawicie :)

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
19-12-15 22:00  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Rajkub i Doody - aby potwiedzić to o czym piszecie powiem, że zarejestrowany na forum jestem od marca 2013 roku, ale regularnie obserwowałem forum prawie codziennie od 2005 roku.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
19-12-15 22:07  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Troyt   



Post zmieniony (19-12-15 22:15)

 
20-12-15 10:23  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
mardru   

Mnie tam modele Hala się okropnie podobają. Nawet jeden swego czasu próbowałem ale za wysokie progi na me nogi. To jest klasa sama w sobie ( cena za tym musi iść) Wniosek kupuje tańsze , prostsze i takie co moje paluchy to zmiętolą. Uszanowanie tym sklejaczom co wiedzą gdzie ich miejsce i nie ulegają presji.

 
20-12-15 22:53  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Model wpadł do mojej kolekcji. W stosunku do wcześniej wydanego zera - mowa o numerze 3/2005, różnice są nieznaczne. Co ciekawe wznowienie tej wersji zera odbyło się można przyjąć po 10 latach. Model obecny ma nr 3/2015 a ten wcześniejszy jak już wspomniałem 3/2005 :). W przeciągu tych 10 lat cena podskoczyła o 100%, co uważam nie jest aż tak dużo (wychodzi 10% na rok ). Główne różnice to oczywiście malowanie i dodanie otwieranych klap i zdecydowanie większe upakowanie czesci na arkuszach. W obecnym wydaniu na ostatniej stronie zamiast elementów do wycięcia są rysunki montażowe. Okładka błyszcząca i autorem rysunku z pierwszej strony już nie jest pan Wróbel, ale i tak prezentuje się ok. Pozdrawiam.

--

 
21-12-15 00:11  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Zauważyłem, że jest mniej o jeden arkusz części. W poprzednim było 6,5 arkusza z częściam, a teraz jest 5 arkuszy. Na 6 jest kilka elementów.
Nie oglądałem poprzedniego wydania. Zastanawia mnie czy w tamtym tez były składane końcówki skrzydeł?

I taka mała uwaga. W dobie dokładnego druku dwustronnego, czy nie da się drukować poszycia wewnętrznego na zewnętrznym poszyciu?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
21-12-15 00:15  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

W poprzednim wydaniu tej wersji można było wykonać złożone końcówki skrzydeł.
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
21-12-15 09:32  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Lesio73 

 

Bizon, bardzo trafna uwaga:
-->.... W dobie dokładnego druku dwustronnego, czy nie da się drukować poszycia wewnętrznego na zewnętrznym poszyciu?....

Tym bardziej, że Hal już wypuszczał druk dwustronny np. w ostatnim Lightningu

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024