FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 13Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
24-11-15 16:51  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Właśnie o tym dziwnym fakcie wspomniałem w N/Z 2015.

 
24-11-15 16:52  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A to przepraszam za zamieszanie ;-)

 
24-11-15 16:53  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nie no spokojnie to jest temat, aby o tym pisać, po prostu zbieg okoliczności, że zobaczyliśmy to w tym samym czasie.

 
24-11-15 21:34  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

To teraz tylko czekać na depresję fanbojów Hala.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
25-11-15 19:48  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Fanboje ( zapraszam wottek do dyskusji o współczesnym języku polskim w HP ) : ) wydawnictwa Kartonowa Kolekcja też będą zawiedzeni, bo z tym Hurasiem to była pomyłka - będzie inny model http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/samoloty/1/33/sopwith-pup-kk23-1 : ))))

 
25-11-15 20:33  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

A może po prostu było to zwykłe badanie rynku :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
25-11-15 21:12  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

A to ja pomarudzę jak to było badanie rynku;) 70 zł za Val'a to przegięcie.

--
Na warsztacie: | HM Bark Endeavour [SY] (25%) | Cutty Sark [MM] (10%)

 
25-11-15 22:40  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście wpis o nowości z KK to żart i zwykłe niepodmienienie nazwy w zapowiedzi na stronie wydawnictwa GPM, to takie tam info, jakby znowu ktoś mnie chciał o coś posądzać.

Po informacji na stronie wydawnictwa AH o problemach z laserami, teraz kolejna niespodzianka w postaci zamiany modeli i to bez jakiejkolwiek informacji czemu tak ? Cóż różne rzeczy się mogą zdarzyć i trzeba po prostu spokojnie czekać na rozwój wydarzeń.

Jeżeli chodzi o Vala to 11 lat temu ( jak to było dawno to może tylko zrozumieć ktoś kto był 2 lub 3 lata w zasadniczej służbie wojskowej w czasach wiadomych : ) Val z AH kosztował 35 złotych, a Val z Gomixu 25 złotych, czy obecna cena 70 złotych to dużo, czy mało nie mnie to osądzać.
Tak dla przypomnienia wygląda VAL z AH http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=211734&t=211521, tak z Gomixu http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=53247&t=53025

 
25-11-15 22:43  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Airman   

Hmmm... No ja dzisiaj też byłem w empiku i pooglądałem Val'a i o ile miałem na niego ochotę to cena mnie sprowadziła na ziemię. Szkoda... Odłożę kasę może na następny model... Chyba, że odłożę a tu cena znowu wzrośnie ;)

 
26-11-15 01:21  Odp: [N] Zero vs Airacobra AH
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czyli Val od Hala teraz kosztuje 70 złotych. No sporo. Ale to przednia zabawa na jakieś 3 miesiące lub więcej. Może warto? Rynek się kurczy, młodzież teraz błądzi paluchami po smartfonach a nie skalpelem po kartonie, bo to zbyt trudne. Oby to nie był łabędzi śpiew, ja czekam na Hellcata.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 13Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024