FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
27-10-15 01:52  [G] Kriegsmarine; cz.2: Graf Zeppelin; JSC 1:400
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Witam.
Pisałem kiedyś, że wrzucę te modele na forum, no to wrzucam. szału nie ma bo modele trochę leciwe po, bez mała, 10 lat. Przepraszam za wielkość zdjęć ale nie umiem wrzucać miniaturek a próbowałem na kilkanaście sposobów.

Graf Zeppelin (projekt jedynego niemieckiego lotniskowca, który nigdy nie został zbudowany):








I oba okręty:


--

Post zmieniony (15-07-17 19:32)

 
27-10-15 19:55  Odp: [G] Bismarck i Graf Zeppelin (JSC 1:400)
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Fajne te modeliki z JSC.
Sam kilka skleiłem i jeszcze mam w zapasie inne.
Spróbuj coś dodawać od siebie dla uplastycznienia i retuszować krawędzie.
Ale sklejaj, bo dobrze to wychodzi.
Powodzenia w następnych.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
28-10-15 13:35  Odp: [G] Bismarck i Graf Zeppelin (JSC 1:400)
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Winek, te modele kleiłem ok 8-9 lat temu. Wtedy "moje modelarstwo" sprowadzało się do zrobienia tego co jest w arkuszach. Dopiero od jakiegoś czasu dorabiam do modeli różne elementy, i jak to nazwałeś, bardziej uplastyczniam, chociaż by pokład, który zrobiłem w moim Mayflower.

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024