FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
07-10-15 20:08  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
zeus   

Witam
gdzie znak wodny na zdjęciach ?
pozdrawiam

 
07-10-15 20:21  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zeus
A po co Ci znak wodny?
Sądzisz, że dodając taki znak zabezpieczasz zdjęcie przed kradzieżą?
Usunę w PS-ie znak wodny w kilka minut nie pozostawiając śladu na fotografii. Taki znak to tylko gadżet.

--

Post zmieniony (07-10-15 20:24)

 
07-10-15 20:21  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 



Post zmieniony (07-10-15 20:24)

 
07-10-15 21:40  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Andrzej Px48 to co jest w zupełności mi wystarczy. Nie wiem jak na innych ale na mnie te modele zrobiły duże wrażenie.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
12-10-15 12:42  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Mig dotarł. Trwało to wprawdzie 17 dni ale wybaczam, bo warto było na niego czekać. Zacne opracowanie, zaprawdę zacne.

 
12-10-15 14:33  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Zamówiłem dziś Mirage przez sklep modelarski, trochę poczekam ale nie śpieszy mi się. Bardzo jestem ciekaw opracowania tego modelu bo trochę kosztuje ale jak to mówią "nie ma ryzyka nie ma zabawy".

--

Post zmieniony (12-10-15 14:35)

 
20-10-15 09:30  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

W modelu Mirage zauważyłem, że są 4 bomby tymczasem na rysunkach w opracowaniu są tylko 2 bomby. Nie znalazłem informacji czy te dwie nadmiarowe bomby są zapasowe czy jako alternatywne podwieszenie na zewnętrznych pylonach podskrzydłowych.

W sieci znalazłem takie zdjęcie:
http://www.avionslegendaires.net/2014/06/actu/larmee-lair-dit-adieu-au-mirage-f1/

Pytanie czy to są te same bomby co w modelu Answera i jak wygląda belka służąca do podwieszenia 2 bomb?

--
"Si vis pacem para bellum"

 
20-10-15 09:47  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Marcin77 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Alternatywa, do wyboru GBU12 Lub GBU49, do przenoszenia 2 bomb na pylon potrzebne AUF2
http://www.rafaut.fr/wp/wp-content/uploads/2012/07/AUF2-seul-avec-MirageF1-.jpg

--

 
20-10-15 10:15  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Marcin77 - dziękuję za odpowiedz.
Korci mnie uzbrojenie modelu Mirage we wszystkie 4 bomby jak na podanym przez Ciebie zdjęciu, jedynie musiałbym znaleźć plany tej belki AUF2 i ją sobie jakoś rozrysować. Chyba, że była już w jakimś innym modelu to sprawa była by prostsza.

--
"Si vis pacem para bellum"

 
08-11-15 21:32  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

To ja będę pierwszym który się do czegoś przyczepi do Mirage F1CT. Tak na szybko:
- napisy na oddzielnych powierzchniach sterowych, które można wykonać dodatkowo nie są takie same jak napisy na skrzydle. Tyczy to prawego skrzydła.
- brakuje mi trochę zapasu koloru jasnoszarego. Wnętrza podwozia, hamulców aerodynamicznych itp. mają zaznaczone różne wyoblenia. Nie starczy tego koloru żeby je sobie dorobić. Oczywiście można to dorobić a później całość pomalować...
To o czym piszę to drobne detale ale za cenę 69 zł. spodziewałem się troszkę lepszego. Moim skromnym zdaniem cena jest za wysoka ale poza tym wszystko jak najbardziej w porządku.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024