FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-10-15 20:29  [Pytanie] Samolot myśliwsko-bombowy Lockheed F-117A , Modelarstwo Kartonowe 2/97
hotd7   

Witam.
Ostatnio nabyłem ten model:

Czy ktoś z forum miał okazję sklejać ten model i cokolwiek na temat opracowania może powiedzieć mimo że rysunki są dość skromne ? Wszędzie szukałem relacji z budowy ,ale bezskutecznie. Za jakąkolwiek pomoc będę wdzięczny.
Pozdrawiam!

--

 
18-10-15 21:30  Odp: [Pytanie] Samolot myśliwsko-bombowy Lockheed F-117A , Modelarstwo Kartonowe 2/97
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=242674&t=237558#reply_242674

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=164146&t=163371#reply_164146

--

Post zmieniony (18-10-15 21:34)

 
18-10-15 21:46  Odp: [Pytanie] Samolot myśliwsko-bombowy Lockheed F-117A , Modelarstwo Kartonowe 2/97
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Pokazany przez Ciebie model z tego co pamiętam jest wydany na sztywnej kredzie.
Kupiłem go dawno temu w kiosku ruchu i po sklejeniu kadłuba podarowałem komuś.
Faktycznie rysunków jak na lekarstwo.
Modele pokazane przez Ostoję to są inne wydania.

W/g mnie model do kolekcji archiwalnej.


Pozdrawiam.

--

 
18-10-15 23:02  Odp: [Pytanie] Samolot myśliwsko-bombowy Lockheed F-117A , Modelarstwo Kartonowe 2/97
biket26   

Hejka. Sklejałem ten model. Kupiłem za 5 zł i chciałem się przekonać jak wyjdzie. Pamiętam że poszycie na spodzie kadłuba i jego wierzchu nie chciało się zejść ( brakowało po milimetrze na styku ich krawędzi) ale możliwe że to moja wina. Sklejało się ogólnie fajnie. I nie był to strasznie gruby karton. Dało się formować. Pamiętam że siatkę na wlotach powietrza zrobiłem z firanki i fajnie wyszło. Model klejony bez podwozia - w locie, więc na temat podwozia i komór bombowych się nie wypowiem. Dobry stosunek ceny do jakości :-). Piotr.

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
23-10-15 19:05  Odp: [Pytanie] Samolot myśliwsko-bombowy Lockheed F-117A , Modelarstwo Kartonowe 2/97
hotd7   

Biorąc pod uwagę za i przeciw które miałem na początku postanowiłem zmierzyć się z tym modelem też go nabyłem za śmieszne pieniądze chyba nawet nie przekraczające dwóch cyfr ale jak na tamte lata bardzo fajnie wygląda graficznie. Zawsze jak nie wyjdzie skończy jak ten zestrzelony nad Jugoławią :P
Dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024