FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
16-10-15 10:30  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

O modelikowym wiem - no ale właśnie to nie do końca ta wersja... Ale z braku laku... :)

--
54323031

 
16-10-15 12:47  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
kari   

THR, przeglądając fotki zauważyłem widoczne białe pola w tylnej
części mechanizmu składania skrzydeł (górne powierzchnie płatów)
i wokół końcówek spustu paliwa na zew. i wew. powierzchniach
stateczników pionowych.
Wiem, że to błędy drukarskie, a autor nie przewidział zapasu koloru, ale w tak
fajnie wykonanym modelu mogłeś użyć koloru z wewnętrznej powierzchni
części 18BP i 18BL (składanych na pół) ... te powierzchnie i tak nie są widoczne. ;-)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
16-10-15 16:41  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Cieszę się, że model się podoba :)

PABLOS - bogate uzbrojenie również i mnie przypadło do gustu. Fakt, mogłem go wykonać lepiej, grube krechy na dziobach rakiet rażą i mnie, ale bałem się je ścinać żeby potem dziury nie powypadały, a i malowania zaniechałem, bo nie byłem pewny jak to finalnie wyjdzie w porównaniu do reszty modelu wykonanego w standardzie.

kari - co do białych pól na statecznikach i skrzydłach to pierwotnie uznałem, że tak ma być, a gdy zrozumiałem swój błąd, bałem się ingerować w gotowe elementy, aby czegoś nie spaprać, na ogumienie faktycznie mogłem dać nieco więcej matu, choć w przypadku zdjęć to lampa błyskowa chyba jeszcze od siebie nieco połysku dodała :P

Kilminster - parę zagnieceń niestety jest (choć na zdjęciach nie rzucają się w oczy). Jednak wynikają one z tego że sama wycinanka, była w paru miejscach zagnieciona i nie udało mi się tego wyprowadzić, choć próbowałem to zrobić przy pomocy BCG.

Teraz trzeba podgonić nieco Gambier Bay'a no i brać się za kolejnego odrzutowca, a pomysłów na kolejny model parę jest :)

--

Post zmieniony (16-10-15 16:42)

 
16-10-15 21:38  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Jak na takie stare wydanie to prezentuje się wyśmienicie.

 
16-10-15 23:18  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Dołączam do grona gratulujących. Z leciwego, wymagającego mnóstwa docinania modelu złożyłeś go świetnie w całość.

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
18-10-15 18:34  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
Lotnikus 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Nieźle TRH, naprawdę bardzo zgrabny model fajnej maszyny. Przypominam sobie swoje do niego podejście dawno temu i tym bardziej podziwiam Twojego F/A-18. Połączenie papieru kredowego, spasowania części i trochę zawiłej geometrii pierwowzoru jest mieszanką mogącą być niemałym wyzwaniem, dlatego gratuluję ukończenia i życzę owocnej pracy przy kolejnych odrzutowcach :)

--
Pozdrawiam
Piotr
________
W budowie...

 
18-10-15 20:55  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Lotnikus, teraz czas na Twojego "Super Horneta" :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
18-10-15 22:15  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
Lotnikus 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

Kto wie, dawno nie przydarzyła mi się maszyna zbudowana na zachód od południka 21°E ;)

--
Pozdrawiam
Piotr
________
W budowie...

 
18-10-15 22:21  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

To jest świetny model! I świetne wykonanie!
Jak na tyluletnią wycinankę zrobiona genialnie!
Gratuluję Łukaszu!

--

 
18-10-15 23:12  Odp: [Galeria] McDonnell Douglas F/A-18C Hornet - Kartonowy Arsenał 2-3/97
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

Dzięki Łukaszu :) Swoją drogą miał być gotowy na Przeciszów ale nie zdążyłem, więc zapewne pojawi się w Przeciszowie w przyszłym roku :)

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024