FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
14-10-15 10:04  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Fajny model.
Wydawnictwo ma problem ze sklejalnością swoich produktów, jak pokazują kolejne relacje z budowy i wrażenia modelarzy...
Rafał: Oglądałem (z nadzieją) relację z budowy Iła-4 na Kartonbau. Tamtejsi modelarze nie sa tak wrażliwi na jakość wycinanek jak nasi, ale i tak doszło do poddania się...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
14-10-15 10:05  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Bardzo fajny model.
Grafika chyba najładniejsza spośród wydanych w kartonie opracowań tego samolotu.

Do tego stopnia mnie zachęciłeś, że zacząłem go intensywnie szukać :) Niestety, nigdzie nie ma.
Gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
14-10-15 15:57  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
Tomek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5
 

Wspaniały model. Szczere gratulacje! Przeczytałam też skrótową relacje i widać po opisie że była walka. Pozdrawiam.

--

 
15-10-15 11:43  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
slawekd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

I ja przyłączam się do gratulacji ukończenia modelu mimo problemów. Wart poświęconego czasu i kombinowania!

--

 
15-10-15 20:24  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratulacje i wielkie słowa uznania za trud włożony w tak ciężki model.
Efekt rewelacyjny.
Bardzo ładny model i pięknie sklejony budzi podziw i zazdrość dla umięjętności.
Brawo Kolego Kilminster.
Życzę dalszych, równie udanych projektów.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
15-10-15 23:07  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie, 1:33 + relacja w pigułce
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wyczesany, cudny, miodny (...) , uczta dla oczu. Piękne koła. Uchwyt pod korbę niesamowity. Pasy i sprzączki eleganckie, niby nic a jak dużo robi.
Jest radość z oglądania. Można dodać ten płat blachy na szczycie odsuwanej osłony kabiny.
Patent autora co do łączenia elementów na linii kolorów wart uwagi, unika się tych odwiecznych krech w miejscach, gdzie było gładko. Różnice odcieni kolorów mnie nie kłują, w warunkach wojennych a zwłaszcza u Sowietów tak to mogło wyglądać w rzeczywistości.
Czad Komando Baburiba. Znaczy, gratuluję!

 
22-07-16 11:06  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie (1:33)
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Nie wiem jak mi ta relacja umknęła.

A model pięknie sklejony.

Coraz bardziej mnie ciekawią te modele ze wschodu. Pewne rozwiązania są naprawdę ciekawe (brak linii na krawędziach elementów, inna konstrukcja siatek). Będę musiał się im nieco bliżej przyjrzeć.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
24-07-16 11:45  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie (1:33)
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Piękny model z piękną wytłoczką oszklenia. Gratulacje. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
24-07-16 12:00  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie (1:33)
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,mnie tu nie było?standardowo pięknie sklejony model,wielokrotnie chciałem się za niego zabrać ,ma to coś,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
05-08-16 06:47  Odp: [G] Ił-2 Sturmovik - Bumażnoje Modelirowanie (1:33)
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Trochę spóźniony, ale mocny uścisk dłoni, mistrzu.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024