FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 23Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
04-10-15 11:40  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Dobra robota

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
05-10-15 08:49  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
slawekd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Słowami ciężko opisać to co można na fotkach w tej relacji zobaczyć... Kosmos w skali mikro. Pytanko mam takie, gdzie to dzieło będzie stało, po zakończeniu budowy?

 
05-10-15 09:17  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Panowie. Dziękuję za miłe słowa, to bardzo motywujące. Oczywiście wszelkie konstruktywnie krytyczne uwagi też są mile widziane. Przede mną jeszcze mnóstwo pracy, w tym układanie poszycia powyżej dolnego pasa wzmocnień. Niby będzie to prostsza robota, bo na burtach nie ma tylu obłości i krągłości co w części dennej, ale to tylko pozory. Strasznie dużo roboty jest przy prawidłowym wycinaniu planek tak, aby dostosować je do ambrazur. Ale powoli jakoś to się powycina. Slawekd, plan jest taki, aby docelowo model stał w moim osobistym mieszkaniu w Gdyni, a w którym miejscu w tymże mieszkaniu to tego jeszcze nie wiem tzn. nie wynegocjowałem tego z małżonką:). Natomiast w najbliższym czasie, to co do tej pory wybiedziłem będzie pewnie można obejrzeć na spotkaniu w Osowej, bo zamierzam się tam stawić. Chyba, że dopadną mnie przedszkolne wirusy córki.

Post zmieniony (05-10-15 09:21)

 
11-10-15 17:39  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pierwszy z kilku gretingów. Ramka wykonana z preszpanu malowanego umbrą paloną Talensa. Pozazdrościłem Petrovowi ładnego malowania i sam postanowiłem spróbować tej techniki. Szału w moim wykonaniu nie ma, ale jakoś ujdzie.



CDN...

 
11-10-15 17:44  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Orzechowy" odcień wyszedł bardzo realistycznie.

--
Pozdrawiam Darek

 
11-10-15 21:37  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Nie ma czego zazdrościć, bo Twoje drewno w niczym nie ustępuje :) Super jest!

--
54323031

 
12-10-15 20:48  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
slawekd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tego typu prace to chyba spokojnie każde muzeum z ogromną wdzięcznością przyjmie, każde marynistyczne:) Aczkolwiek rozumiem, że nigdzie lepiej się prezentować nie będzie, niż jako ozdoba domu swego twórcy. Będąc w bolkowskim zamku, słynnym z gotyckich zabaw muzycznych, w jego muzeum, obejrzeć można właśnie modele zamków wykonane z kartonu... :D Muszę zabrać się za zwiedzanie konkursów i spotkań modelarzy coby naocznie przekonać się co z papieru zrobić można, jak się ma talent. I, że chce się komuś tak dłubać....

 
16-01-16 22:09  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Żeby nie było, że nic nie robię:)
Wszystkie gretingi górnego pokładu ...



i w docelowym miejscu na pokładzie.



CDN...

--
Mało casu, kruca bomba, mało casu.

 
17-01-16 17:16  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładne gretingi.

--
Pozdrawiam Darek

 
17-01-16 20:17  Odp: [Relacja] HMS Victory 1:96 (Shipyard)
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Malowanie na "drewniano" gretingów na tych ujęciach jest rewelacyjne! To ja po cichutku pójdę budować moją łupinkę :)

--
54323031

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 23Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024