FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
03-10-15 21:32  [Relacja/Galeria]Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Jakoś tak mnie naszło na zabawę papierem (po rocznej przerwie). Na deskę wziąłem ww. jednostkę, o której poczytacie tutaj:
https://en.wikipedia.org/wiki/Bathurst-class_corvette
Będzie mały, zgrabny model tego okrętu, coś jak (chwalebny z resztą) HMT Coldstreamer mojego autorstwa.


Jednego wieczora wydziergałem z papieru takie elementy:

Jak widzicie, wodnica pięknie przylega do płaskiej powierzchni - model można złożyć jako "waterline"


a drugiego dokończyłem szkielet kadłuba:


Teraz ładnie okleję burty.


Stay tuned!

--

Post zmieniony (01-11-15 21:11)

 
03-10-15 21:37  Odp: [Relacja] kortweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Greg77   

Ciesze się, że Agzaim Bar Tholo znowu nadaje ;)

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
03-10-15 21:38  Odp: [Relacja] kortweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Ja również

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
03-10-15 21:38  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Nadaję, ale z zakłóceniami :)

--
imagination+extrapolation

 
04-10-15 02:03  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Najważniejsze że obraz jest :-)
Pzdr

 
06-10-15 09:14  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

O, ale fajne pływadełko ;)

 
06-10-15 20:45  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Bomba

--
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
06-10-15 22:09  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Postęp prac pokażę dopiero w weekend, bo cały przez tydzień jestem w pracy do wieczora i czasu brak.
Testować będę nową metodę układania poszycia burt.

--
imagination+extrapolation

 
11-10-15 17:13  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Planowałem połączyć obie połówki burt na dziobie i taki element naciągnąć na szkielet. Ale zrezygnowałem z tego (klej zbyt szybko wysycha). Poszycie burty ma dosyć skomplikowany kształt, nie mniej jednak po przyklejeniu efekt jest co najmniej dobry. Foto zrobione przy świetle wzdłuż burty uwydatnia łączenia listków, ale to raczej oczywiste.




--

Post zmieniony (11-10-15 17:14)

 
12-10-15 22:08  Odp: [Relacja] Korweta typu Bathurst - HMAS Wallaroo, skala 1/200
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Poszycie części dennej układam większymi segmentami:


--
imagination+extrapolation

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024