FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
26-09-15 13:59  Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych - TERMIN :)
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Na początku chciałbym prosić modelatorów o pozostawieni narazie tego wątku na głównym forum

Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych . Jest to moja inicjatywa, którą również przedyskutowałem z Michałem R :) pomysł jest trzeba chętnych na wyjazd 2 dniowy, i miejsca zdala od hałasów miejskiego życia .
Celem jest wspólna praca przy złotym trunku , wymiana poglądów, doświadczenia przy tworzeniu dzieł :) oraz integracja :)
Zaznaczam że wyjazd ten kierowany jest dla osób , które aktywnie działają ,
nie są to nauki dla osób , które chcą zacząć przygodę z projektowanie.
Każdy chętny jest zobowiązany do zabrania:
chęci
pomysłów
i laptopa

(gacie i skarpety - sprawa indywidualna )

Więc czekam na propozycję miejsca spotkania .Czas start - time to zero -->7 dni)
resztę formalności będziemy popełniać po uzgodnieniu miejsca

--

Post zmieniony (02-10-15 09:42)

 
26-09-15 14:11  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Wojciech Cięciwa   

Może jakieś propozycje miejsca ?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
26-09-15 15:40  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Znalezione pierwsze miejsce ... cena jest ok., mamy bilardzik... salke na spotkanie kwestia wolnego terminu

http://www.poreszkowo.pl/?l=site&id=2

drugie i trzecie miejsce .. zamek Czocha i zamek książ

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
26-09-15 15:52  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Witam
Mieszkam w sumie niedaleko od Poreszkowa po drugiej stronie Cżęstochowy, a nigdy nie słyszałem o tym miejscu. Chęci i pomysły mam, niestety nie dysponuje laptopem (pracuje na stacjonarnym). Nie mówię nic na pewno,ale mógłbym się pojawić.
Pozdrawiam

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
26-09-15 17:22  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Wojciech Cięciwa   

około 2 h jazdy.
I cena przystępna, jakiś weekend byłby całkiem OK.
Pisze się na to. Niestety "lapek" jest staaaary jak świat. :)

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
26-09-15 17:54  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Modelman   

Dla projektantów okrętów i pływadeł - Gdynia

 
26-09-15 18:51  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Gdaś 

 

Witam
Na Gdynię to bym się pisał ale Częstochowa to troszkę za daleko aby se tylko pogadać i piwko wypić

--
uszanowanko gdaś

 
26-09-15 20:30  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
marcino 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Jeżeli spotkanie miałoby się odbyć w Gdyni lub w okolicach to ja również jestem za. Podejrzewam że w trójmieście kilku projektantów okrętów można byłoby znaleźć. Sam jednego znam osobiście, Tomek, pozdrawiam:)

--
Pozdrawiam, Marcin

 
26-09-15 21:12  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


http://www.osadapopowo.pl/Dworek-Malgorzata

kolejne ciekawe miejsce - lokalizacja wyśrodkowana

--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
26-09-15 21:39  Odp: Pierwsze spotkanie i warsztaty projektantów modeli kartonowych
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak już na Kujawach jesteśmy to proponuję https://www.facebook.com/Rybakowka
może ilość miejsc ograniczona ale jest tanio, cisz, spokój, i na grzybki można wyskoczyć. a na zamówienie to pyszne jedzenie

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024