FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
06-10-15 08:49  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Andrzej Px48 czy mógłbyś zamieścić zdjęcia z rysunkami złożeniowymi obu samolotów?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
06-10-15 18:19  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
karlos   

Witam. Dzisiaj odebrałem moją paczkę z Mig23 i Mirage . Wow jestem naprawdę pod wrażeniem w jaki sposób oba modele zostały wydane ,grafika, naprawde na wysokim poziomie . Answer jak dla mnie zdał egzamin .Tak trzymać pozdrawiam
p.s mam nadzieję że kiedyś pojawi się MIG25 na takim poziomnie

 
07-10-15 16:00  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

karlos a może Ty mógłbyś zrobić fotki rysunków złożeniowych?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
07-10-15 16:26  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Może ja pomogę:



Rysunki MiG'a są z wersji szarej.

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
07-10-15 16:36  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
karlos   

Windus chętnie bym to zrobił ale nie posiadam na chwilę obecną aparatu . Postaram się za tydzień jak już aparat odzyskam no chyba żę ktoś mnie do tego czasu wyręczy .

Post zmieniony (07-10-15 16:38)

 
07-10-15 16:38  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
karlos   

O jak miło Kroolo szybko mnie wyręczyłes hehe

 
07-10-15 17:34  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
karlos   

Rysunki z wersji szarej Miga sa te same co z wersji z kamo . A tak na marginesie to te drugie wydanie Miga moim zdaniem jest o niebo lepsze .

Post zmieniony (07-10-15 17:35)

 
07-10-15 17:50  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Dzięki Kroolo masz u mnie piwko. Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych myśliwców i chciałem zobaczyć, który wygląda bardziej "bojowo". Mirage ma fajną sylwetkę ale te skrzydła o zmiennej geometrii w MiG-u 23 robią swoje...:)
Na rysunkach oba samoloty mają zaznaczone na inny kolor powierzchnie sterowe, jest możliwość ich wykonania? Na zdjęciach Andrzeja Px48 nie widać żeby były oddzielne.

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
07-10-15 18:30  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
arek1981 

Na Forum:
Galerie - 1


 - 1

Tak, można wykonać oddzielne powierzchnie sterowe. Są dodatkowe części jako opcja.

 
07-10-15 19:25  Odp: [N] Nowości Answera- Mirage i MiG 23-druk offsetowy.
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Windus czy zdjęcia Kroola wystarczą? Ja mogę swoje dołozyć w sobotę rano,bo teraz jak wracam do domu to ciemno za oknem.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024