FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
22-09-15 20:34  [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Przedstawiam galerie modelu który zdobył 1 miejsce na XV "Międzynarodowym" konkursie w Przeciszowie. Model pochodzi z wydawnictwa GPM wydanym w 2015 pod numerem katalogowy 315. W zeszycie były do wyboru dwie wersję modelu tj niemiecką A.I lub szwajcarską A.II. Ja wybrałem wersję A.I. Model udało mi się skleić na tydzień przed konkursem. W dniu wyjazdu na konkurs doklejałem jeszcze linki.
Model jest bardzo przyjemny w klejeniu, wszystko pasuje idealnie. Model kleiłem wg własnego "widzimisię" i własnej koncepcji, a mianowicie kadłub uplastyczniłem na wersję 3D, wraz przetłoczeniami na zewnętrznym poszyciu. Tak samo przetłoczenia zrobiłem na skrzydłach.



--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
22-09-15 22:13  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Zajonc Poziomka 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


czy oby to jest niemieckie malowanie ??

--
Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu.

 
22-09-15 22:25  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jeśli coś źle jest, proszę o sprostowanie jak powinno być. Nie mam dostatecznej wiedzy na ten temat.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
22-09-15 22:27  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Model fantastyczny, bardzo czysto i starannie wykonany. W dodatku te wszystkie linki dodają niesamowitego smaczku całości.
Gratuluję efektu i pierwszego miejsca!:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
22-09-15 23:34  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Yaca   

Wyszedł super. A z czego robiłeś linki?

--

Miłego dnia :)
Grzegorz
--
Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.

 
23-09-15 00:14  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękny, czysty druciak, silnik zbyt prosty jak na mój gust, zwłaszcza w porównaniu z wypasionymi łopatami. Gratuluję.

 
23-09-15 06:10  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Piękny model. Bardzo starannie i czysto wykonany. Gratulacje!

--
Pozdrawiam Darek

 
23-09-15 07:53  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Piękny ! Gratuluję nagrody !
PS - samolot jest w niemieckim malowaniu z Fl.Abt.9b z frontu alpejskiego - lipiec 1915 r.

 
23-09-15 07:59  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Piękny! Gratulacje!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-09-15 08:44  Odp: [G] Niemiecki samolot z I WŚ Pfalz A.I - 15/2015 nr kat 315
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

No i bardzo ładne "letadlo" :)

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024