FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 23Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 
24-08-15 21:30  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Nie byłbym tego taki pewien,ponieważ koła to dla mnie droga przez mękę i co chwilę robię wymyk w stronę innego modelu.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
24-08-15 21:35  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Model wymagający , więc czasami masz ochotę od niego odpocząć , ale widać
już metę . No i satysfakcja z ukończenia modelu na takim poziomie wynagrodzi
Ci wszelkie męki jakie przechodziłeś w trakcie budowy :-)

--
PABLOS

 
28-08-15 17:33  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Podziałałem z podporami przyczepy, na podstawie różnych zdjęć skróciłem je do pozycji podniesionej, nie wiem czy ten przewód biegnący od przyczepy do podpory zrobiłem własciwie, ale pomimo przekopania zdjęć w necie i lektury planów modelu oraz szablonów nie mogłem tego ogarnąć. W tej kwestii może lepiej żeby wypowiedział się projektant modelu. W międzyczasie powstają kolejne opony. Zdjęcia są takie sobie, ale pogoda nienajlepsza i jest problem z oświetleniem.



--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
28-08-15 20:51  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładnie się prezentuje:-)

--
Pozdrawiam Darek

 
30-08-15 18:57  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam,
Bardzo mała aktualizacja, jednak ważna z punktu widzenia historii budowy. Zrobiłem koła zapasowe oraz żurawik do ich podnoszenia. Były to ostatnie elementy nie związane z kołami modelu oraz zużyłem ostatnie szablony drutów, więc skończyłem kolejny etap budowy. Tym samym zostało mi do zrobienia 6 kół. do zrobienia głównych elementów żurawika użyłem wypraski od modelu plastikowego, bo nie miałem odpowiednio grubego druta.



--

Post zmieniony (30-08-15 20:15)

 
31-08-15 06:16  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oponki miodzio!

--
Pozdrawiam Darek

 
02-09-15 18:45  Odp: [R] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Witam, Po 10 miesiącach i 6 dniach budowy wreszcie skończyłem Maza. Podsumowując, model bardzo trudny jednak świetnie opracowany przez co sklejanie go to czysta przyjemność. Największą trudnoś sprawiły mi koła za sprawą bieżnika opon, na szczęście miałem te elementy wycięte laserem. Więcej zdjęć zarówno detali jak i całości zrobię jak będę miał już sklejonego T-64 wtedy zrobię osobną galerię calego zestawu. Jestem otwarty na konstruktywną krytykę. Przy okazji zakończenia budowy chciałbym podziękować tym, którzy mnie dopingowali i motywowali do dalszej pracy. Chciałbym też podziękować Panu projektantowi za świetne niemalże bezbłędne opracowanie i za pomoc w rozszyfrowaniu kilku rzeczy w silniku oraz wydawcy za pomoc przy jakichkolwiek niejasnościach i małych problemach. Qurde, ale się oficjalnie zrobiło :-) zapraszam do oglądania



P.S. Wbrew tego co widać na fotkach model nie jest zwichrowany.

--

Post zmieniony (02-09-15 19:47)

 
02-09-15 19:32  Odp: [R/G] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Świetna robota, gratulacje ! U mnie pokłady cierpliwości są za małe, żebym go zaczął w jakimś przewidywalnym terminie, ale kiedyś go zrobię.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
02-09-15 19:41  Odp: [R/G] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Z tą cierpliwością u mnie bywało różnie :-). Ale dzięki częstym przerwom na dzióbnięcie innego modelu dałem rade.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
02-09-15 20:04  Odp: [R/G] MAZ-537G + ChMZAP-5247G - Model-KOM , czyli replika w skali 1:25.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Super maszyna i super model!
Wielkie gratulacje! Wyszedł świetnie.

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 21 z 23Strony:  <=  <-  19  20  21  22  23  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024