FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
24-08-15 23:55  Odp: [R] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Najlepsze byłyby z pojedynczych ogniw, wykonane samodzielnie:-) Ale pewnie kolega wzbrania się przed tym rękami i nogami:>
Gąsienica na zdjęciu jest zdecydowanie zbyt płaska/cienka. Może kuriozalnie wyglądać po nałożeniu. Może faktycznie jedyna opcją w takim układzie zostają lasery?
Cały model świetnie się prezentuje. Aż zazdroszczę takiej czystości klejenia:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
25-08-15 23:54  Odp: [R] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Dzięki Wszystkim za miłe komentarze. Model niestety nie jest taki czysty jak bym chciał, ale ponieważ wiem co nabroiłem, starałem się nie pokazywać tych plam. Co go gąsienic to przyznam, że nie pomyślałem przed ich montażem o tak banalnej rzeczy jak ich grubość. Na usprawiedliwienie mam to, że ostatni czołg kleiłem jeszcze za komuny (zresztą też SU-76 m z MM). Drugą stronę pogrubiłem, ale nie mogę przesadzić bo będzie zbyt widoczne i głupio będzie się prezentować .Myślałem o pojedynczych ogniwach, ale w wycinance były tylko paski, a nie trafiłem na takie w internecie.
Co do niechęci do laserków to przyznam, że nie wiem dlaczego tak jest, że wolę samemu podłubać, niż kupić gotowca. Tym bardziej, że strasznie podobają mi się te modele z pełną gamą dodatków i przemalowywane. Chyba to już taka moja natura. Nie czuję się jakimś zaciętym ortodoksem. Do modelu dodałem parę rzeczy od siebie, aby nie było tak łyso i tak zielono.

--

Post zmieniony (26-08-15 09:55)

 
26-08-15 06:07  Odp: [R] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Bardzo ładnie wychodzi.

--
Pozdrawiam Darek

 
06-10-15 16:56  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Pora na końcową galerię. Na początek jednak kilka zdjęć poprawionej (pogrubionej0 gąsienicy. Na żywo wygląda lepiej


A teraz cała reszta. Dołożyłem od siebie sprzęt saperski i plandekę własnej produkcji, bo chciałem złamać ten monotonny kolor.




Mam nadzieję, że się spodoba.

--

Post zmieniony (06-10-15 17:10)

 
06-10-15 17:22  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Bardzo ładny,czysty standard.Gratuluję.
Choć ja bym go trochę przykurzył.

--
Taki sobie modelarz :)

 
06-10-15 19:04  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się i to bardzo, jak wykonałeś ten model. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
07-10-15 06:04  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pięknie i czysto wykonany standard. Gratulacje!

--
Pozdrawiam Darek

 
07-10-15 11:07  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Na standardzie się nie znam ;-) ale wydaje mi się że potrafię ocenić i docenić czystą i staranna pracę plus porządną prezentację.
Dobra robota ciesząca oko.
Moje gratulacje.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
07-10-15 13:21  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Dziękuję za miłe słowa. Przyznaję, że tak się zasiedziałem w okrętach, że wiele wiedzy i praktyki z budowy innych obiektów mi umknęło i teraz muszę powoli to nadrabiać. Wiem, że zrobiłem kilka kiksów, ale nie będę się nimi chwalić.
Zapraszam do kibicowania w mojej następnej relacji. Trójpłata Fokker Dr.I z Orlika

 
09-10-15 19:54  Odp: [R/G] Działo samobieżne Su-76, skala 1:25 z Answer-a
Sławomir Bloch 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 77


 - 28

Fajna "suczka" nie śmigana farbą i jak czysto wykonana. Także gratuluję Koledze modelu, ale proponuję go czymś zaimpregnować, bo jak kurz wejdzie między mikrowłókna celulozy to już tylko zostanie piękne malowanie :-).

--
Efektownego modelowania!
Pozdrawiam. Sławomir Bloch!

----------------------------
Broń pancerna

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024