FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-08-15 20:05  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Nuuu brateńku, zasuwasz z robotą. Jak już wrócisz z rejsu, to ujrzysz fotki mojego wilka szynowego i kolejnych drobnostek lokomotywy. A jak na model "odpoczynkowy" to całkiem całkiem szczegółowo Ci wychodzi :D

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
03-08-15 09:14  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Bo widzisz Przyjacielu, model odpoczynkowy nie zwalnia z obowiązku pielęgnowania swojego warsztatu. :-)
Jestem marudny i może nie słucham Kolegów odnośnie malowania, ale chcę chociaż pokazać W MIARĘ dobrze sklejony model, tak by Was oczy nie bolały.
Chociaż tyle ze mnie miejcie. :-)

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
03-08-15 12:12  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Eeee tam, Patryk. Czemu od razu marudny? Przynajmniej to co ja piszę to traktuj jako sugestie, chcesz skorzystaj, nie chcesz to nie. Gdy masz swoją wizję to i tak jej się powinieneś trzymać. Z kartonem miałem niespecjalnie dobre doświadczenie to się nim podzieliłem i tyle. A wagonik idzie ładny.

pozdrawiam
Mirek

 
03-08-15 13:42  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

No marudny no. W gruncie rzeczy chodzi mi o to, żebyście nie sądzili, że mam Was gdzieś albo, że szukam jedynie pochwał, a na resztę nie zwracam uwagi i ignoruję specjalnie.
Jesteście dobrymi ludźmi i chcę z Wami żyć w zgodzie oraz pokazywać Wam swoje dokonania, jakie by one nie były. Staram się jednak, by były one, te dokonania, dobrej jakości i żebym nie zaniżał poziomu, jaki (mam nadzieję) w Waszych oczach sobie wypracowałem.

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
03-08-15 14:19  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Dążenie do nieustannego podnoszenia umiejętności powinno być naturalna cechą dobrego modelarza :-)
Co za frazes.... :-)))
W naszych oczach Patryku wypracowałeś sobie bardzo wiele i nie możesz oczywiście zaniżać poziomu ;-)

--
Pozdrawiam Darek

 
03-08-15 22:48  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

PRZEPRASZAM<ŻE KRZYCZĘ,ALE CZY KTOŚ TU WSPOMNIAŁ O ZANIŻANIU POZIOMU MODELARSKIEGO !!!!! Faktycznie - jesteś marudny :))) Masz "DOBRY WARSZTAT" ,a to że dążysz do jego "UDOSKONALENIA" świadczy o Tobie jak najlepiej :) Więc klej dalej to maleństwo ku naszej uciesze :)

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
03-08-15 22:59  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 32


 - 4

Szkoda (wiem że to dziwnie brzmi), że tak zasuwasz z robotą i przede wszystkim z racji mojego woostockowania nie zajrzałem wcześniej do Twojej relacji. Mogę Ci zaoferować mój ostatni arkusz A4 oliwkowozielonego kartonu gr.0.2 mm o ile miałbyś chęć na ponowne wykonanie ścian tego wagonu.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
05-08-15 09:13  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Doody, brzmi jak tekst superbohatera. :-D
Bo dobry modelarz nie pyta, czy ten model ktoś sklejał. Dobry modelarz go tnie! ;-)

Rodrus, nie będę się sprzeczał przekrzykując. ;-)

Ceva, bo zabawa ważniejsza, niż jakaś tam relacja, gdzieś w internecie! ;-) Co nie zmienia faktu, że drzwi do mych wątków dla wszystkich są szeroko otwarte. :-)
Dziękuję Ci za dobre serce, ale myślę, że dla nas obu, to jest w ogóle nieopłacalne. Wartość przesyłki przewyższy zawartość. Dla mojego zdrowia będzie lepiej, jak pochodzę po okolicy i na własną rękę znajdę sobie oliwkę. :-) Aczkolwiek, to przy następnym takim modelu, bo tego już nie będę rozbierał.

Powstała podłoga:



Uchwyty do otwierania okien i poręcze:



No i ścianka z drzwiami wejściowymi do przedziału pasażerskiego.
Raczej jej imitacja :-) okienko w drzwiach w oryginale wystaje ponad linię bocznych okien.



Tak to wygląda:



--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 
05-08-15 09:41  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fajnie to wygląda. Na razie masz przestrzeń w wagonie, że tańczyć można :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
05-08-15 12:11  Odp: [R] Wagon osobowy 1Aw (Bxhpi) w skali H0e
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Trochę za duży jestem, ale pomysł niczego sobie. ;-)

Aloha!



--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 9Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024