FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-07-15 23:01  [G] Star 28 Milicja
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

Witam serdecznie, dawno mnie na forum nie było. Coś tam się udało posklejać. Zakupiłem kiedyś za parę złotych model GPMu Star 28 Milicja, teraz widziałem na allegroszu że kosztuje strasznie dużo. Skleiłem jak umiałem ...



--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 
27-07-15 08:53  Odp: [G] Star 28 Milicja
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Oj! Taki fajny model.....
Jakim klejem kleiłeś, że tak się rozłazi na szwach?

 
04-02-19 02:17  Odp: [G] Star 28 Milicja
rajsky   

Cześć Rysiu :)
Mam zamiar rozpocząć klejenie tego modelu.
Mam kilka pytań. Przede wszystkim bardzo bym cię prosił o zdjęcia modelu od spodu w dobrej rozdzielczości.
Chciałbym wystartować od przedziału ZOMO. Mam w związku z tym problem dotyczący części.

 
04-02-19 08:23  Odp: [G] Star 28 Milicja
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Plus za sklejenie modelu. A minus za osiatkowanie z siatki do szlifowania gipsu, i jeszcze bez ramek. Marnie te siatki wyglądają. Są takie siatki ocynk do sit o drobnym oczku plecione w sprzedaży i jal do tego dać ramkę z drutu to wtedy jest oki. Ewentualnie Modelik ma siatki kartonowe co prawda te fragmenty 5x 10 cm to wymagają zakupu dośc sporej ilości sztuk na Stara.

 
06-02-19 15:47  Odp: [G] Star 28 Milicja
Rysiu 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 16
Galerie - 12
 

rajsky można pytać, chociaż dobrze nie pamiętam klejenia. Pamiętam że tak kiepsko przykleiłem dach że ten się zapadł po miesiącu do środka.

ABC wtedy myślałem że to super wyjście. Jednak gdy zobaczyłem efekt - dziadostwo. Już o niebo lepiej wyglądał bez krat

--
Pomimo wielu sklejonych modeli wciąż jestem początkujący ...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024