FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 70Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
26-07-15 23:18  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Rumunskich chyba tez nigdy nie bylo...

 
27-07-15 10:05  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

A mnie się marzy od dawna nowe opracowanie Henschla-126, najlepiej w malowaniu z września '39. Skala najlepiej 1:50 ale w 33 też by się przydał i na pewno lepiej sprzedał...

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
27-07-15 12:06  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jeśli chodzi o spirtfire'a:
Może coś z Cyrku Skalskiego?

http://aircrafts.military-colors.com/joomla16/images/plg_jdvthumbs/Spitfire%20Mk%20IXb_%20ZX-6-b7636dffcf1310eab96d4ff4cad1669d.jpg

Post zmieniony (27-07-15 12:18)

 
27-07-15 12:26  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Spitów jest tyle, że tylko one zapełniły by pracę na 10 lat :)
Ale Cyrk Skalskiego jest jak najbardziej w naszym obszarze zainteresowań.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
27-07-15 13:20  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Fajny jest pomysł z Caudronami i było coś takiego jak POTEX jakiś tam, bombowiec, który Polska posiadał w ewrześniu 1939, jest gdzieś w necie zdjęcie zestrzelonego wraku

http://fotopolska.eu/foto/253/253021.jpg

To chyba ten

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
27-07-15 14:12  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Jak już to zapewne chodzi Tobie o Poteza 63. Te samoloty nie byłu u nas na wyposarzeniu w 1939 roku. Dopiero nasi lotnicy mieli stycznośc z tymi maszynami we Francji w roku 1940stym, tu cytat z Wikipedii "W samoloty Potez 63.11 w marcu 1940 roku miał zostać wyposażony polski 1 dywizjon rozpoznawczy, dowodzony przez mjr pil. Edwarda Młynarskiego. Załogi zostały przeszkolone do maja 1940 roku w francuskich ośrodkach szkoleniowych i oczekiwały na przydział samolotów bojowych na lotnisku Bron w Lyonie. Tam też dwa takie samoloty zostały przemalowane w barwy polskiego lotnictwa z okazji wizyty gen. Sikorskiego. Dywizjon ten nie wszedł do walki, lecz część polskich załóg latało na tych samolotach we francuskich dywizjonach rozpoznawczych: GR I/35, GR I/12, GA II/22 i GA I/36."
Samoloty - uzbrojenie Wojska Polskiego 1939

Post zmieniony (27-07-15 14:18)

 
27-07-15 18:52  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Tak, ale jest jakieś zdjęcie, na pewno obiło mi się ono o oczy, z września 39, z centrum obleganej Warszawy, gdzie leży wrak samolotu z przeszklonym nosem (nie jest to Łoś) i jest podpisany jako francuski bombowiec na wyposażeniu WP, POTEZ. Za cholerę nie mogę go odnaleźć i tego namierzyć...

A może autor zdjęcia się pomylił...

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
27-07-15 18:52  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

a co do proArte to mieli mi dzisiaj napisać maila gdzie mam odebrać model i ani widu ani słychu...

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
27-07-15 19:05  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Panie Sebastianie
zlecenia realizujemy wedlug kolejności i dlatego trochę sie to odwlekło

adres został już do Pana wysłany :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
27-07-15 20:20  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Ekstra ale i tak odbiorę w piątek po południu bo akurat wyjeżdzam dziś na urlop :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 70Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024