FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 70Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
24-07-15 22:44  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Greg77   

Czy przewidywane są modele innego autorstwa niż Marka Pacyńskiego??
Czy będziecie "tłuc" Messery, FW, Spity i Hurrasie- czy może przewidujecie jakąś prawdziwą nowość??
To nie jest złośliwe pytanie ale wśród 7 modeli 1:33 jest 6 Messerków i 1 Spit. Nawet wśród modeli Marka jest większy wybór jeżeli chodzi o typy.
Boję się, że na 18 modeli 1:33 jakieś 13 to będzie BF-109 a 5 Spitfire.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
24-07-15 22:48  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Łoś w 1:50 wyszedł niedawno

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
24-07-15 23:17  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

witam
Dlatego uruchomiłem ten temat aby wysłuchać wszystkich opinii i sugestii. Nie obrażam się :). Czytam i tak jak obiecałem postaram się odpowiedzieć na każde pytanie (oczywiście poważne).

a) Marek Pacyński jest naszym jedynym autorem co nie znaczy że ma na nas wyłączność, czekamy na propozycje współpracy od poważnych twórców.

b) Bf-109 jest wzorem znanym i dostępnym w wielu wydaniach. Zrealizowaliśmy go aby dać modelarzom opcje tego samolotu w malowaniach ogólnie mało znanych acz bardzo ciekawych. Tak w naszych planach jest około 15-20 Bf-109 E różnych wersji i malowań co nie znaczy że będzie to jedyny samolot w skali 1/33 :). Spitfire V którego uruchamiamy jest również wdzięcznym typem jeśli chodzi o wersje i malowania - jego także mamy kilkanaście wersji - również tych bardzo rzadkich 'Messerspit' - jest tego przykładem.

c) 'Messerspit' jest prawdziwą nowością - chyba że się mylę i ktoś mi pokaże wydanie tego modelu przez inne wydawnictwo. Bf-109 E-1/b jak sprawdzałem także nie istniał w formie papierowej - choć tutaj mogę się mylić.

Co do strachu - naszym celem jest wypełnianie luk w pozycjach tych znanych jak i całkiem ignorowanych przez wydawców. Pragniemy w krótkim czasie dać modelarzom spory asortyment kilku znanych samolotów w pełnej gamie opcji i wersji aby każdy znalazł coś dla siebie. Czy ma to sens zobaczymy :).

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
25-07-15 07:41  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
rysiu62   

Nowe wydawnictwo i nowe malowania to już jest nowość. Nikt nie wyda modeli sprzętu który istniał w kilku egzemplarzach , gdyż musi po prostu zarobić na ,, kramkę chleba ''. Nie marudzić koledzy nie marudzić.

 
25-07-15 09:09  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
darek71 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A ja prosiłbym o jakieś w miarę proste modele samolotów odrzutowych w skali 1:33, p. Marek opracował przecież ich trochę w skali 1:50, np. TS-11, można by też Irydę, itp.

--
PZDR!!

 
25-07-15 09:17  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

O Iskrze pomyślimy :)
W 1/50 będziemy ją na pewno uruchamiać pod koniec roku.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
25-07-15 12:39  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Zamówienie kontrolne również dokonane,a poniżej uwagi do tego co widze i co firma prezentuje...

1. Bardzo fajny pomysł z wypuszczaniem jednego modelu samolotu w różnych, ciekawych malowaniach - jest to dobry pomysł na biznes i dobra alternatywa dla modelarzy,

2. Czy zamierzacie wypuszczać tylko samoloty? Bo możnaby pomyśleć np nad czymś takim jak to

http://www.vojenskatechnika.sk/ot810/ot810_2.jpg

albo innych powojennych perełkach

3. Co do pomysłów, czy w 1:33 przewidujecie np:

- PZL-P24
- JAKI-9
- ME-262
- HURRICANE

Oczywiście w kilku różnych wersjach :)


Pozdrawiam i życzę sukcesów

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
25-07-15 12:41  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

Nowe wydawnictwo to większy wybór dla modelarzy.
Czy wydawanie samych Messerków i Spitów to dobry pomysł? Dla modelarzy tak bo jak wyżej napisałem mają wybór, dla Was.....wątpię :-). Ale może się mylę.
Wielki plus właśnie za malowania tych maszyn, czyli do tej pory omijanych przez wydawców. Dla mnie bomba, zawsze szukam tych węgierskich, fińskich, rumuńskich itd.
Oczekuje jednak na jakąś nowość , a skoro mowa o Marku to może jego Ju-52 w skali 1:33.
Widziałem że w wersji elektronicznej jest dostępny na Ecardmodels.

--


 
25-07-15 13:29  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Aha i gdzie mogę odebrać osobiście model?

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
25-07-15 14:17  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

W przyszłym tygodniu napisze kilka słów o planach na sierpień/wrzesień 2015 i plany na najbliższe 6 miesiecy. Na pewno nie tylko Bf-109 E i Spitfire V
co do odbioru
wyślę do Pana meila w poniedziałek :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 70Strony:  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024