FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 70Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
31-07-15 15:02  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

I z dwusilnikowych taki: Lockheed P-2 "Neptune" ;-)

 
01-08-15 11:59  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Perez69 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No no, każdego ta lista zadowala, mnie również, fajny by był JAK 9P ten co stoi w MWP albo w Gdyni xD czyli w malowaniu Polskiej Marynarki Wojennej,

Fajnie by było wydać jeszcze serię MiG-ów 15,

I AIRACOBRę w polskim malowaniu, ta z 45 roku :)

--
"W odpowiednim wieku, trzeba rzucić tą pasję - ja rzuciłem i wracam"

 
03-08-15 17:16  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Witam wszystkich
pragnę poinformować iż zgdodnie z sugestią wprowadziliśmy do galerii modeli w skali 1/33 dodatkowo po 1 stronie z elementami modelu.
Dla skali 1/50 jest to utrudnione gdyż duża część modeli mieści sie na jednej stronie (druga strona to wręgi itp) a piractwo u nas nie śpi:)

--

Post zmieniony (03-08-15 17:25)

 
03-08-15 19:16  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
pawelecd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4


 - 1

Witam

Ale kto mówi o trzymaniu wymiarów tych zdjęć. To powinny być nie trzymające wymiarów zdjęcia w dodatku ze znakiem wodnym przez środek albo napisem z nazwą wydawnictwa. Takie aby nie dało się po wydrukowaniu nic z tym zrobić.

--
"Nigdy nie może być tak źle aby nie mogło być jeszcze gorzej."

"Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz."

Kat

J8N1 Kikka / Jak 15 Feather / Bf-108 Tajfun / C6N1 Saiun / Jak55

 
04-08-15 10:03  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Dla skali 1/50 jest to utrudnione gdyż duża część modeli mieści sie na jednej stronie (druga strona to wręgi itp) a piractwo u nas nie śpi:)

Mam nadzieję, że emotikonek na końcu wiersza oznacza, że to żart?
No bo jeżeli na poważnie ktoś wierzy, że piraci tworzą swoje pliki z wglądówek na stronach wydawców, to jest to tekst sezonu.

--
w budowie:
Oslabja 1:200 (Nawarin modyfikowany) ; Whippet; Nieuport
Galerie:
Citroen H czyli QWKAKowóz falisty || Renault-Mgiebrow || HMVS Cerberus (96%) || Dufaux C.2 || SPAD A.2 || Camel Karo || CWS T-1 ||
Luftwaffe - "bezswastycznie" || Fokker D.VII, 15 Eskadra Myśliwska, 1920 r. || Sopwith Camel, Otto Kissenberth, Jasta 23 || AEC Dorchester, Libia 1941 r.

 
04-08-15 11:46  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Oczywiście że to żart - wydawało mi się to oczywiste - ale jeśli kogoś uraziłem to przepraszam :)

a teraz coś co jest już w trakcie ostatnich szlifów (planowy druk za okolo 3 tygodnie)

zgadnijcie sami co to :)



--

Post zmieniony (04-08-15 11:46)

 
04-08-15 12:02  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
ribik   

Supermarine Spitfire Mk V Floatplane?

 
04-08-15 12:49  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Tak tytułem przedstawionych propozycji, mam uwagę, sklejam bf-109, i tak rzuca mi się brak krzyżyków centrujących na elementach kołowych, prosta sprawa dla projektanta i wydawcy a umili życie tym co korzystają z cyrkli Olfy ;-)

Post zmieniony (04-08-15 12:51)

 
04-08-15 13:04  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
proArte   

Bardzo dobre spostrzeżenie
dziekuje za sugestie
w następnych modelach uwzględnimy to :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
04-08-15 15:26  Odp: Nowości wydawnictwa proArte
Raduss 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 8

A ja na waszym miejscu bym zrezygnował z tego Spita Hydro, bo jak widzę Marek wydaje go już w Answerze. ;-) No chyba że będziecie pierwsi.

--


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 70Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024