FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
23-07-15 11:59  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam,
Dziękuję za wszystkie wpisy oraz za kibicowanie. Jest to kolejna aktualizacja, w której doszły: dach na budynku koło wieży, kawałek murów obronnych, wieżyczka oraz wyrósł kawałek trawki. Wszystkie widoczne szpary są spowodowane niedociągnięciami projektu.

 
23-07-15 12:57  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Dobrze idzie. Ze stwierdzeniem "niedociągnięcia projektu" radziłbym ostrożnie, równie dobrze mogą to być niedociągnięcia sklejacza.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-07-15 13:32  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Muszę przyznać, że naprawdę dobrze sobie radzisz. Powodzenia.

--
Pozdrawiam Darek

 
23-07-15 13:38  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
TLB 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 13


 - 3

Fajny zamek:-) oczywiście kibicuję i życzę wytrwałości. Co do niedociągnięć to potwierdzę słowa OSTOJI, jak najbardziej mogą to być niedociągnięcia modelarza. Ja po czwartej łódce na Darze Młodzieży doszedłem do wniosku, że części łódki jednak pasują do siebie;-)(z tymi łódkami to miałem kombinowania bo mnie denerwowały) jak i na wielu, wielu innych modelach po sklejeniu kilku tych samych części uznawałem, że model jednak jest dobrze zaprojektowany, ale mimo wszystko zamek fajny i ładny. powodzenia:-)

--
Feci quod potui faciant meliora potentes...

 
23-07-15 18:21  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Propeler 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Cieszy mnie to, że rośnie młody narybek pod czujnym okiem doświadczonego modelarza.
A ja przedstawię Wam zdjęcie , które zrobiłem w zimie 2011 roku.



Pozdrawiam
Andrzej

--
Nie ma modeli trudnych, są tylko pracochłonne.

 
18-08-15 12:05  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam po dłuższej przerwie w sklejaniu mojego zamku. Od ostatniej aktualizacji dużo się zmieniało. Skończyłem częśc obronną i przeszedłem do części mieszkalnej. Doszła trawka wokół zamku a także ogród, który jest o około 1mm za mały. Doszły mury obronne i wieżyczki obserwacyjno - strzelnicze i powstała brama główna. Zacząłem też główny budynek zamku. W kilku miejscach musiałem docinać wręgi i poszycia, w kilku miejscach podmalować. murek do około ogrodów jest za mały i od dołu powstała szpara, z którą muszę coś zrobić.

 
18-08-15 15:20  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zamek rośnie w siłę! Powodzenia.

--
Pozdrawiam Darek

 
19-08-15 15:44  Odp: [R] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
cyrylus 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
 

Dlaczego nie robisz retuszu krawędzi?

 
27-08-15 13:13  Odp: [R/G] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Wojtak 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 10
 

Witam,
No i skończyłem zamek :). Model sklejało się ogólnie dobrze, pomimo licznych błędów i niedociągnieć projektu potwierdzonych również przez LuZaKa. Chciałbym wszystkim podziękować za kibicowanie oraz za opinie.



P.S. Nie retuszuję ponieważ nie czuję się na siłach żeby retuszować, bo boję się, że pozalewam części.

 
27-08-15 13:22  Odp: [R/G] Pieskowa Skała 1:250 GPM.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Gratulacje! Pierwsze koty za płoty.
Z każdym modelem następnym będzie lepiej i lepiej. Powodzenia!

--
Pozdrawiam Darek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024