FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
19-07-15 16:32  [R/G] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Chciałbym pokazać poczynania z budowy samolotu Mirage IIIc, skala 1:33, wydany przez Mały Modelarz, autor opracowania pan Leszek Komuda. Jestem pod wrażeniem tego autora bardzo dokładnie opracowany model tylko troszkę uproszczony, brak wnętrza kabiny i wnętrza podwozia, gdyby nie karton polecił bym go początkującym modelarzom. Model budowany w modelarni na Pilskim lotnisku, zdjęcia robione telefonem, nie chciało mi się targać tam aparatu. Zapraszam do relacji.



Pozdrawiam Michał.

Post zmieniony (25-07-15 09:21)

 
19-07-15 16:40  Odp: [R] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Masz jakiś patent na nie-łamanie się kartonu podczas formowania? Czy po prostu na mokro? Bo poszycie wyszło całkiem sympatycznie...

 
19-07-15 18:23  Odp: [R] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Miałem pamiętam tego MM choć go nie sklejałem. Jak na te trzydzieści parę lat karton wygląda nieźle. Powodzenia.

--
Pozdrawiam Darek

 
19-07-15 18:38  Odp: [R] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

To wspanialy model.Popelnilem ich chyba juz ze 3,pierwszy byl jakos w szkole sredniej.
Pasowal swietnie za kazdym razem i dlugi czas chyba byl jednym z najepiej pasujacych "rur" w MM.
Moze kiedys MM wznowi go w nowej szacie graficznej ,chociazby w Australijskich szatach ( jesli nie Izraelskich).

 
19-07-15 22:59  Odp: [R] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
Tomek 

 - 2

Raczej trudno się spodziewać wznowień! Rozmawiałem z redakcją i problem leży w prawach autorskich! Boją się, że autorzy będą wytaczać procesy! Nie wiem jak załatwili sprawę modeli wydawanych na płytach, ale trudno się spodziewać, żeby coś poszło do przodu w tej sprawie! Chyba, że coś się w międzyczasie zmieni...

 
25-07-15 08:57  Odp: [R] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Model skończony, kilka fotek całości, model prosty i polecam go początkującym modelarzom.



Ja zapraszam do kolejnej relacji jakiegoś starocia.
Pozdrawiam Michał.

 
25-07-15 11:04  Odp: [R/G] Mirage IIIc- Mały Modelarz 2/81, skala 1:33
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Fajowy! Widać, że dobrze spasowany. Takie modele to po prostu sama przyjemność :) Gratulacje!

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024