FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
06-01-15 13:09  [R/G] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. W związku z tym, że prace przy Komunie Paryskiej weszły w etap drobnicy z wyposażenia i dużo czasu zajmuje mi malowanie i szlifowanie tych dupereli w przerwach pomiędzy tymi pracami i dla odpoczynku od nich, postanowiłem rozpocząć nowy model.
I będzie to mój pierwszy czołg w nowej odsłonie mojego modelarstwa. W ubiegłym tysiącleciu :) skleiłem i to nie do końca bo bez gąsienic tylko dwa czołgi z MM: T-34 z 75 r. i Sherman z 77r. To właśnie gąsienice skutecznie odstraszały mnie o ,,zabrania się" teraz za czołg. A chęć na taki model miałem ogromną już do dłuższego czasu, szczególnie oglądając modele po ,,brudzingu", który to sposób uplastyczniania modeli bardzo mi się podoba. Wybawieniem było zakupienie gąsienic wycinanych laserowo. I tak też zrobiłem. Po wielu rozmyślaniach i konsultacjach z kilkoma kolegami z forum, zakupiłem model Pz.Kpfw. III Ausf J zaprojektowany przez naszego forumowego kolegę mario9 i wydany przez WAK.



Dokupiłem do niego ,,laserowe" gąsienice, detale i linę u kolejnego forumowicza Piterpanzera.



Model będzie malowany w wersji zaproponowanej przez projektanta jako egzemplarz z Pułku Ułanów Karpackich z 1943 r w Egipcie. Potem potraktuję go jako poligon doświadczalny do ,,brudzenia". W kolejnych postach na bieżąco będę pisał co zamierzam wykonać. Na razie sklejony i ,,zaglutowany" szkielet.



--

Post zmieniony (13-07-15 14:42)

 
06-01-15 16:22  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
Zorba 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

o, ostatnio mi trochę brakowało jakiejś nowej relacji pancerki, a tu się zapowiada klasa mistrzowska. Zasiadam do oglądania.

 
06-01-15 16:42  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
Kurt 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 3

To sobie usiądę z boczku i popatrzę.

--
"Czasami lepiej milczeć i sprawić wrażenie idioty, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości. "

Śmigłowce i inne ulepki
Modele Kurta

 
06-01-15 17:06  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,człek się napatrzy na mistrzów pancerki ,nie ma wyjścia,trza się zmierzyć z czołgiem tym bardziej ,ze są już gąski i inne dodatki,za mną od dłuższego czasu jakaś rurka chodzi,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
06-01-15 20:20  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Cieszę się z Twojego wyboru. Mam nadzieję, że nie sprawi Tobie problemów;)

Pozdrawiam Mariusz

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
06-01-15 20:26  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Skoro autor zacny to i problemów nie będzie, gąski gotowe tylko pomalować i dopieścić. Poleci z górki, będę kibicował bo jakiegoś czołga też mam ochotę ulepić.
Pozdrawiam i trzymam kciuki.

 
06-01-15 20:55  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

No skoro nie widze tam żadnych białych czy czarnuych krzyży, a malowanie ciekawe, więc i ja podgladam bo aż wstyd się przyznać do konserw też też trochę dla odmiany ciągnie.
Pzdr

 
12-01-15 13:00  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Kadłub wykonany bez najmniejszych problemów. Teraz rozpocząłem jego ,,uzbrajanie".



--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
12-01-15 14:32  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Widzę, że model będzie malowany z jednej strony to nawet lepiej bo mogę Ci zaproponować zaprojektowany przeze mnie kosz na wieżę. Ten z wycinanki nie dał mi się skleić.

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
12-01-15 16:45  Odp: [R] Pz.Kpfw. III Ausf J - WAK, 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Nie ma sprawy. Jeżeli chcesz prześlij na mój adres l-gajus1@wp.pl Zawsze lepiej mieć dwie opcje :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 15Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024