FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 
01-07-15 20:33  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pięknie się ten twój Abrams prezentuje. Gąski miodzio. Mam pytanie do znawców tematu: Czy przy malowaniu akrylami można osiągnąć podobny efekt " wypolerowania" po przetarciu?

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
01-07-15 22:14  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Agand 

 

Luzak - czort wie - ja do pacykowania modeli generalnie akryli używam. Oprócz gąsek - tu idzie Humbrol 27003 (generalnie ta seryjka metalizerów Humbrola jest do 'szmatowania'} i wszelkiej maści gum - do tego tylko Revell 9 (czasami z lekką domieszką jakiegoś szarego albo białego żeby rozjaśnić).
Do tej pory sam do siebie reklamacji nie składałem :D

--
Pozdrówka
Agand

 
05-07-15 10:39  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Przem 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
 

Witam.
Dokleiłem ekrany przeciwkumulacyjne i jeszcze parę innych duperszwanców. Muszę przyznać, że po tym zabiegu czołg dostał takiego "charakteru".
Zostało mi jeszcze parę elementów na kadłubie,później uzbroję wieżę i na dniach będę chyba kończył model.



Pozdrawiam
Przemek

--

 
05-07-15 11:20  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Pięknie Ci ten Abrams wychodzi. Szkoda tylko, że zawieszenia prawie nie widać bo zrobiłeś je bardzo dobrze.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
05-07-15 17:15  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Przem 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
 

Witam.
Wydaje mi się, że właśnie skończyłem model.
Przyznać muszę, że wiele się nauczyłem. Chciałem podziękować oglądającym, którzy udzielali się i pomagali merytorycznie.
Co do samego modelu to nie spotkałem w internecie sklejonego Abramsa w standardzie, tj bez malowania. Więc ten mój jest pierwszym opublikowanym?
Model posiada pewną ilość błędów ale jak widać nie są to błędy uniemożliwiające skończenie czołgu. Przy sklejaniu go trzeba przewidywać parę ruchów na przód, jak w szachach.

Przedstawiam skromną galeryjkę ale galeria właściwa będzie chyba robiona w plenerze, lepszym aparatem w terminie późniejszym.



Jeszcze raz dziękuje za uwagę i pozdrawiam serdecznie.
Przemek

 
05-07-15 19:01  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Gratuluję ukończenia pięknego modelu.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
05-07-15 20:42  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Piękny model. Gratulacje i czekam na następną relację.

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
06-07-15 06:44  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Świetnie sklejony standard. Gratulacje! Model bardzo fajnie się prezentuje.

--
Pozdrawiam Darek

 
06-07-15 07:23  Odp: [R] M1A1 Abrams z Fly Model
Paragraf 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Przemek. Ponoć mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. Patrząc na efekty Twojej pracy mozna śmiało powiedzieć, że jesteś prawdziwym mężczyzną:) Abrams wygląda świetnie.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024