FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
18-07-15 11:29  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
Kroolo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 7
Galerie - 28


 - 2

Grupa: LKMD

Świetny, nie mogę się doczekać :)

--
na macie: B-17G | T-27 | Liebherr LTM-1040 | OS2U Kingfisher
za mną: <-- linki pod nickiem

 
18-07-15 23:29  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
karlos   

Bardzo oczekiwany model . Jednak super było by gdyby do tego model przewidziano jeszcze gotowe owiewki kabiny . Taki krótkie pytanko do Answer czy istnieje taka opcja??Pozdrawiam

 
19-07-15 09:11  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Niestety owiewki nie będzie, nie znam firmy, która chciałaby je zrobić (jakiś czas temu dawałem tu na konradusie ogłoszenie nawet).

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
19-07-15 10:54  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
karlos   

Szkoda !!! Nie każdy Modelarz ma tyle umiejętności aby wykonać owiewki we własnym zakresie , co nie oznacza że model przestaje być ,,atrakcyjny" w sensie zakupu . No trudno jak model się pojawi na pewno się zaopatrzę a z reszta jakoś poradzę .Pozdrawiam

 
19-07-15 11:23  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Pozostaje próba dopasowania gotowych osłon kabiny od innych producentów .
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
19-07-15 11:25  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

GPM robi owiewki do różnych modeli, nie tylko swoich, więc może zrobią. Co do druku to mam MiGa-21 i nie można się tam przyczepić do niczego, ale Miga-23 już nie kupiłem ze względu na przesunięcia kolorów, więc zwróćcie na to uwagę bo szkoda psuć tak fajne tematy.

--
Pozdrawiam!

 
19-07-15 11:30  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Właśnie do Mig-a 21 wykorzystałem owiewkę z GPM-u . Montując ją w pozycji otwartej nawet łatwiej zniwelować drobne niedopasowanie ( jeżeli takowe występuje )
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
19-07-15 19:23  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Kiedyś oglądałem reportaż o panu Grzelczaku, jego ręcznym kreśleniu modeli i o tym jak to sprawdzał. Pokazali surówkę samolotu, jakiś chyba niemiecki, mówili wtedy, że robi cały kadłub i jedną stronę skrzydeł. Tak mi się zatem skojarzyło. Kto wie, może będąc w jego wieku będziesz mieć taką renomę... ;)

 
21-07-15 02:45  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
Paolo vanKossi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

cytat Answer: Bardzo mi przykro, ale Mirage również będzie w Answerze. A co takiego Answer zmarnował w migu 21?

Nie Mig-a 21 miałem na myśli tylko Miga 23 i SU 7, które skaszaniliście w druku. Mój stary HP (atramentowa plujka) lepiej drukuje modele w wersji elektronicznej niż drukarnia gdzie wydrukowaliście te modele.

--

Post zmieniony (21-07-15 02:49)

 
22-07-15 18:34  Odp: [R] Dassault Mirage F1 (Projekt własny) 1:33
DarkDevil80   

Może wydajcie go równocześnie w barwach Irackich ;-) Najlepiej egzemplarz 4014. Schemat kamuflażu ten sam, jeno kolorki inne. I fajnie by wyglądał z symbolami 14 zwycięstw powietrznych nad Irańskimi maszynami.

http://www.aviationgraphic.com/1213-2027-thickbox/mirage-f1eq-4570-iraf-tc-71.jpg

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024