FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
29-06-15 23:17  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Ja nie widzialem egzemplarza bez przebarwien, ale podobno istnieja :) U mnie tez leza dwa na kupce i jeden juz pociety. Takie oto modele powinni w Malym Modelarzu wznawiac...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
29-06-15 23:24  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Agand 

 

Rafael - Modelik rzeczywiście zacny jak na owe czasy. Żeby to MyMy wydał był, to by pewnie i wznowił, ale owóż jakaś spółdzielnia zoo czy coś w tym guście wydawała (nie pamiętam a nie chce mi się góry makulatury przewalać)

--
Pozdrówka
Agand

 
30-06-15 03:14  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Karol 

Na Forum:
Galerie - 5


 - 15

Bardzo zgrabnie wyszedl.Tez go zrobilem lata temu-nie poszlo mi tak dobrze.Generalnie mam problem ze Spifirami.Mam jeszcze jedna kopie gdzies w pudle,moze sprobowac jeszcze raz?

Tak swoja droga,czy wie ktos co sie stalo z wydawca tego modelu?Wyszedl Spitfire i basta?
Nie oplacilo sie i upadl pomysl czy zmienil szyld/nazwe?
W tamym czasie jak pamietam bylo wiele takich firm.Wydaly dwa,trzy modele i koniec.

 
30-06-15 06:34  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

"Późny Spitfire" piękny samolot. Fajny model. Gratuluje!

--
Pozdrawiam Darek

 
30-06-15 08:34  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

To był mój pierwszy model kartonowy. Jak dobrze pamiętam skończyło się tylko na kadłubie.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
30-06-15 08:59  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam, ladnie sklejony model, podoba mi się kolorystyka,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
30-06-15 12:52  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Dixie 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

A ja zrobiłem kserówkę, pokolorowałem kredkami, podkleiłem jakimś cienkim kartonem i skleiłem :D
I wszystko pasowało :O Skandal :>
Na marginesie, to był wydany jeszcze jeden spit, ale z sieciowych informacji wynika, że różniło się to to "okładką". Może ktoś kleił "tego drugiego"?

--
...to ja idę sklejać pierogi :)

 
30-06-15 15:39  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

To bylo chyba wczesniejsze wydanie tego samego projektu. Za to Mustanga nigdy na oczy nie widzialem, ale znam jednego, co ma... Kurcze, az go chyba wyciagne z tego pudelka i dokleje reszte czesci :)

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
01-07-15 07:57  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Dziękuję wszystkim że się model podoba, lubię modele tego autora, mam jeszcze kilka jego wydań. Szukam do kolekcji Mustanga niestety musiało mało go wyjść bo na aukcjach go już nie widzę.

Pozdrawiam Michał.

 
01-07-15 21:23  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Rafael, zablo1978 mam Mustanga ;-) Ale borówkowe przebarwienia już kompletnie dyskwalifikują oryginał do klejenia :-( Kosztował mnie majątek w antykwariacie, ale mam ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024