FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
29-06-15 20:24  [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
zablo1978 



Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 28
Galerie - 28


 - 11

Witam.
Ostatnio zbudowałem takiego starego Spitfira, autor pan Mirosław Zbyryt.



Pozdrawiam Michał.

 
29-06-15 20:34  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Wygląda na prosty model a prezentuje się całkiem nieźle. Tylko tej obrączki na ogonie nie rozumiem...

 
29-06-15 20:40  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Mój spit ma to samo. Ostatnio kupiłem nawet drugi taki sam model, i tez ma takie coś.
Nie zmienia to faktu, że model spasowany idealnie i bardzo cieszy oko po sklejeniu.
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
29-06-15 20:51  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Stary ale jary. Bardzo ładny model!
Też mam Spita, ale z MM sklejony jakieś 10 lat temu i żyje do dnia dzisiejszego ;-)

 
29-06-15 21:21  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Lubię stare modele, mają klimat! A ten do wyjątków nie należy. Bardzo fajny!

 
29-06-15 21:31  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Owiewka piasty śmigła, pas malowany w tylnej części kadłuba - obie te rzeczy malowane w kolorze Sky - oraz na żółto pomalowane krawędzie natarcia skrzydła, na pewnej jego długości, były to znaki identyfikacji ,, swój - wróg ,, Stosowano je na samolotach myśliwskich.

Ten model sklejałem - chyba w 1990r - i trzyma się do dnia dziesiejszego. Mirosław Zbyryt, to jeden z najlepszych wówczas projektantów.

 
29-06-15 21:34  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się jak wykonałeś ten model. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
29-06-15 21:59  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Ładny, prosty ale dobrze sklejony. Gratulacje.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
29-06-15 22:47  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Krakus, do czego służyło malowanie tego pasa na ogonie to my wiemy.
Ale czemu w tej wycinance (w tym prezentowanym modelu) tak to licho wygląda, to jest pytanie.

 
29-06-15 23:03  Odp: [G] Supermarine Spitfire Mk.IXc- Model Kartonowy Nr1, skala 1:33.
Agand 

 

Taka była jakość druku coś koło 30 lat temu. Sam to kiedyś lepiłem jak tylko wyszło i te przebarwienia były, i w tej wycinance co mi została - też są

--

Post zmieniony (29-06-15 23:08)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024