FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 40 z 41Strony:  <=  <-  37  38  39  40  41  -> 
21-06-15 21:36  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Dziękuję Ci ZbiGu i Winkowi. Nie jestem "łowcą nagród",jak to się nieładnie mówi i nie nastawiałem się na nie. Ważne,że mogłem zaprezentować swoje "osiągnięcia" innym modelarzom i zwiedzającym. A możliwość poznania takich Ludzi jak WY,porozmawianie z nimi,oraz ich opinie są dużo cenniejsze niż dyplomy i pucharki. Imprezę zaliczam do BARDZO UDANYCH. Organizatorzy Bardzo Dobrze spełnili swoje zadania,atmosfera Bardzo Miła. Jedyne co mnie rozsierdziło,to dość poważne uszkodzenie hedera od bizona,który dzięki NIEROZWADZE jednego z MODELARZY wylądował na ziemi. Dzięki Winkowi który szybko zareagował - DZIĘKUJĘ CI - udało się uniknąć większych szkód. No cóż , bywa i tak.

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
21-06-15 23:40  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

KOlego Danielu
Wykonałeś i wykonujesz coś pieknego, z czego możesz być dumny.
Mimo braku popularności i uzania Twoich wspaniałych modelików w komisjach sędziowskich, możesz liczyć na takowe od szerokiego grona wielbicieli Twojego talentu, w tym nasze.
Nie zrażaj się, rób swoje a szacunek i uznanie już i tak masz.
Wielkie gratulacje za wspaniałą kolekcję, którą miałem przyjemność podziwiać na żywo.
Powodzenia i sukcesów, nawet jeśli teraz wydają się zbyt odległe.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
22-06-15 06:05  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Dzięki i bez obaw,Nie zrażam się :) Nie tak łatwo mnie zniechęcić :)))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
22-06-15 08:06  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Model i podstawka pierwsza klasa!
Przyglądałem się kiedyś trawom na łące i wiesz, niektóre wyglądają jak malutkie zboże, taki kombajn w zbożu.... :-)

--


 
22-06-15 10:15  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
pieczarek   

Model pierwsza klasa, a do tego podstawka... po prostu cudo.
A ze wojskowi sie na rolnictwie nie znaja, to juz ich problem. Jakby im magazyny oprozniono, to musieliby sie poznac ;)

--
pozdrawiam Kuba

 
23-06-15 08:02  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nieważne Danielu, ważne że byłeś i zaistniałeś. To się liczy.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
23-06-15 17:15  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mendził. Mędził i wymodził ;-) Podstawczaka prima sort :-) A ręcami i nogami się zapierał, że nie potrafi :-P

rodrus podobuje mi się twoje podejście do tego co robisz. Dla mnie na wystawach najważniejsze jest spotkanie podobnych sobie świrów ;-) A ty u mnie jeszcze punktujesz tematyką (w końcu, miedzy innymi, jestem dyplomowanym wieśniakiem na "3". TZN tak tylko półgębkiem, bo znam takich pełnym ryjem na "5" i "6" :-D ). A poza tym, czy model musi strzelać żeby był ładny i oko cieszył?

BTW: Przypominam się, że rękawica została rzucona i jeszcze Cię zaskoczę łącząc tematykę rolniczą z zimą ;-P

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
23-06-15 19:01  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Witaj Chopin :) Pamiętam o Twoim wyzwaniu i cały czas czekam,aż mnie mile zaskoczysz ! Ale tak mnie ocenić,tylko na marną "3" ?! Czuję się urażony :) Choć plusika dodaj ::))

--
Modele rolnicze od podstaw
KZB 3B Vistula,DUTRA Ue 28,BIZON Z056,DUTRA D4K-B,Ursusy w natarciu,ZETOR ZTS 16245,John Deere 6150M,Ursusy C-385

 
23-06-15 19:29  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Witaj rodrus,
gratuluję wspaniałego modelu,
ta gałąź modelarstwa, którą uprawiasz to jest COŚ!
Czekam na kolejny obiekt, jakoś tak wesoło gdy pojawia się Twój kolejny post. Tak trzymaj!

pozdrawiam
Mirek

--
Pozdrawiam
Mirek

 
23-06-15 22:23  Odp: [R/G] KZB 3B Vistula (1-25) od podstaw.
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

rodrus bo to JA mam dyplom wieśniaka na "3"

(niema się czym chwalić ale na obronę przyszedłem w stanie wskazującym na mocne spożycie i nie za bardzo mi się chciało produkować o terenach zielonych i "kupkówce pospolitej". W pytaniu z mechanizacji trafiłem na obróbkę termiczną i spawanie co wyłożyło mnie kompletnie z teorii. Za to na prezentacji, to ja położyłem komisje na łopatki, barwnymi opowieściami "z mchu i paprochów", o roli sztuki w urządzaniu rolniczych terenów zielonych) :-D

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 40 z 41Strony:  <=  <-  37  38  39  40  41  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024